سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیشنهاد کالایی برای دستفروشی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای اعضای محترم سایت و هرآنکه این متن را می خواند ،بنده دانشجویی هستم ساکن تهران که برای این که برای پیدا کردن کار چند ماه صبر و جست و جوی فراوان کردم و کاری که به درد من بخورد پیدا نکردم و چند موردی که پیدا کردم،متقاضیان فراوان داشت و من را استخدام نکردن.
شور بختانه این موضوع را در یک بخش دیگه سایت این موضوع را مطرح کردم اما فقط یک پاسخ به من داده شد.
حالا می خواهم در چندشنبه بازار دستفروشی کنم اگر شما کارگاه ،کارخانه و یا تولیدی دارید که چه بهتر و یا تامین کننده کالا هستید یا کسی را می شناسید که شامل توضیحات من باشه،ممنون می شوم که با هم همکاری کنیم یا من با آن شخص همکاری کنم.لطفا مشخصات کالای خود را در این تاپیک بگذارید تا دیگر جوانانی که مثل من قصد دستفروشی دارند از این تاپیک استفاده کنند.

فقط کالایی که معرفی می کنید حداقل مجوز ها را داشته باشد که ضامن مردم نشویم مثل مجوز بهداشت برای مواد خوراکی یا اگر مجوز ندارد تولید کننده از کالا 100% مطمئن باشد.با تشکر فراوان
دوست عزیز اگه مثل خیلیا دست فروشیو عار نمی دونی حتما خوب پول در میاری پیشنهاد من فروش کفش ارزون قیمت ایرانیه که سود خیلی خوبی داره دست فروش سراغ دارم که کفشو می خره 17500 بعد تو بازار می فروشه 38000 البته تا 3 تومن هم تخفیف میده خودش قسم می خورد از ساعت 4 تا 7 عصر 24 جفت فروخته حساب کن ببین چقد سود کرده جوراب فروشی هم سوده خیلی خوبی داره یعنی جوراب 1000 تومنی راحت می تونی 2000 بفروشی البته اون دوستم فقط یه مدل کفش می فروخت باز در مورد کفش کمک خواستی می تونم بهت اطلاعات بدم چون تو این کار واردم این ای دی تلگراممه abdollahkhodayi
لینک مرجع