سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین بیمه غیر از تامین اجتماعی کدام است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامی و عزیز.

دوستان عزیز ، بهترین بیمه غیر از تامین اجتماعی کدام است؟

هم برای عمر و هم برای بازنشستگی.

یک بیمه میخوام که اول بعد چند سال نگن منحل شد و دوم توپ هم بازپرداخت داشته باشه.

تعریف بیمه پاسارگاد رو خیلی شنیدم.

نظر دوستان عزیز چیست ؟

ممنونم.
(10-16-2016 01:40 PM)Ariya نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و احترام خدمت همه دوستان گرامی و عزیز.

دوستان عزیز ، بهترین بیمه غیر از تامین اجتماعی کدام است؟

هم برای عمر و هم برای بازنشستگی.

یک بیمه میخوام که اول بعد چند سال نگن منحل شد و دوم توپ هم بازپرداخت داشته باشه.

تعریف بیمه پاسارگاد رو خیلی شنیدم.

نظر دوستان عزیز چیست ؟

ممنونم.

با سلام خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار

مطمئنا در شرایط موجود و با توجه به خدماتی که بیمه تامین اجتماعی داره ارائه میده به هیچ عنوان یک منبع کافی برای دوران بازنشستگی شما نخواهد بود .
و همانطور که گفتید بیمه عمر یکی از بهترین راههای سرمایه گذاری برای آینده است که هم طرح سرمایه گذاری دارد و هم پوشش های بیمه ای.
در بین شرکت های بیمه با توجه به تحقیقاتی که من انجام دادم و خودم به نتیجه قطعی رسیده و انتخاب کردم بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد با توجه به تنوع پوشش های بیمه ای و همچنین سرمایه گذاری بهتر مطمئنا می تواند خواسته های شما را برای آینده برآورده نماید .
با سلام و احترام.

دوستان من خیلی در این مورد دارم تحقیق میکنم به دو گزینه زیر رسیدم :

1. بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگارد

2. بیمه عمر و تامین آتیه + سپرده گذاری پاسارگاد

دوستان عزیز در مورد بیمه های بالا یک توضیح کامل میدهند و اینکه کدام بهتر هست برای آینده ؟

انشاا... این تاپیک ، یک تاپیک جامع بشود برای دیگر دوستانی که مشکل من را دارند و اینکه میخواهند برای آینده خودشان برنامه ریزی کنند.

ممنونم.
(10-17-2016 01:20 AM)Ariya نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و احترام.

دوستان من خیلی در این مورد دارم تحقیق میکنم به دو گزینه زیر رسیدم :

1. بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگارد

2. بیمه عمر و تامین آتیه + سپرده گذاری پاسارگاد

دوستان عزیز در مورد بیمه های بالا یک توضیح کامل میدهند و اینکه کدام بهتر هست برای آینده ؟

انشاا... این تاپیک ، یک تاپیک جامع بشود برای دیگر دوستانی که مشکل من را دارند و اینکه میخواهند برای آینده خودشان برنامه ریزی کنند.

ممنونم.
سلام
دو موردی که در بالا فرمودید از هم جدا نیستند و می توانید در همان بیمه عمری که تهیه می کنید از مزایای سپرده گذاری هم استفاده گنید . و مزیت این سپرده گذاری با توجه به اینکه هم در حق بیمه شما تاثیر گذار هست هم در سرمایه ای که برای آینده شما جمع میشه.. مطمئنا پیشنهاد عالیه که می تونه بهترین بیمه عمر برای شما رو تشکیل بده . ضمنا در مزایای وام و بیمه تکمیل درمان هم موثر هستش.

موفق و پیروز باشید .

مهدی فخرالدینی
مدرس و مشاور بیمه های زندگی
لینک مرجع