سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: یه دامداری بزرگ دارم،پروار بندی گوسفند مناسبه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان،من یه دامداری خیلی بزرگی که مال پدرم هستش رو می خوام برای یه کاری راش بندازم،پول نقد و همینطور زمین کشاورزی (هم ابی و هک دیم )هک داریم می خواستم از نظر دوستان استفاده کنم که آیا پرواربندی گوسفند مقرون به صرفه هست
کدام منطقه هستید؟
(10-19-2016 01:12 AM)kourosh_ma نوشته شده توسط: [ -> ]کدام منطقه هستید؟

سلام من گلپايگان هستم زمين كشاورزي بزرگ با اب ياري باراني دارم و گاوداري گشتي ميخام گوسفند بريزم ممنون ميشم راهنمايي كونين
سلام
خسته نباشید
اگر قصد پرواربندی گوسفند دارید از طریق تلگرام به این شماره پیام بدید
09393609297
بنده چند سالی هست در زمینه پروار بندی گوسفند فعالیت دارم
خیلی دوست دارم دوستان دیگری که امکاناتش رو دارن وارد این شغل بشن
در رابطه با درآمد و رطبه بندی کارهم همینقدر بگم که اگر به طور درست انجام بشه یکی از بهترین و پر سودترین کارهایی هست که میشه انجام داد
شما با یه هزینه معمول اشتغال میتونید حداقل درآمد ماهیانه پنج تا هفت ملیون داشته باشید
کسایی که دوستدارن اینکارو انجام بدن بنده در خدمتشون هستم
فقط از طریق تلگرام لطفا
(10-16-2016 12:04 AM)kaka228 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان،من یه دامداری خیلی بزرگی که مال پدرم هستش رو می خوام برای یه کاری راش بندازم،پول نقد و همینطور زمین کشاورزی (هم ابی و هک دیم )هک داریم می خواستم از نظر دوستان استفاده کنم که آیا پرواربندی گوسفند مقرون به صرفه هست

درود بر شما.
کار پر سودیه، انشاا... با تلاش مضاعفتون به بهترین نتایج دست پیدا می کنید. فقط حتما قبل از شروع آموزش های لازم رو ببینید تا دچار مشکل نشید.مار رو هم بیخبر نزارید ما منتظر موفقیت های روز افزونتون هستیم.10_004
سلام خسته نباشید یک واحد پرواربندی گوسفند 300راسی 3000متر دیوارکشی اب و برق بهاربند دارم به دنبال شریک مالی میگردم.با پروانه ومجوز .در اطراف استان کرمان
لینک مرجع