سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی برای کار افرینی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و خسته نباشید به همه اعضا
از وقتی مطالب سایتو خوندم خیلی امیدوار شدم میخام راهنمایی کنید منو که در شمال کشور با سرمایه کم چه کاری میشه راه انداخت .من اهل کارم ولی ایده ای ندارم لطفا راهنمایی کنید میخام هزینه شروع کم باشه ولی با سختی کارش و ساعتش مشکل ندارم
کشت درخت سنوبر
[quote='arsan27' pid='167399' dateline='1479715898']
کشت درخت سنوبر
این کار رو نکن سودی نداره
سلام بچه ها من تازه وارد شدم و از اشنایی همه خوشبختم
ببینید دوستان برای ایجاد یک فضای کسب و کار و رد و بدل کردن اطلاعات ابتدا باید نام منطقه محل سکونت رو جهت دریافت اطلاعات محیط جهت تفکر در نوع شغل نوشت, دوم اینکه میزان سرمایه که خیلی مهم هستش
مثلا از دید بنده برای یک شغل با سرمایه حدود 10 میلیون یکی از بهترین مشاغل میتونه پرورش قارچ.باشه چون بازاریابی اون خیلی راحت هستش ولی پرورش کرم خاکی, زالو, ملکه زنبور عسل, تولیدی جوراب و یا حتی یک کارواش ساده ... هم هستش که میشه با این پول راه اندازی کرد
با بیست تومن سرمایه میشه یه کارگاه تولید محصولات پلاستیکی و نایلون راه اندازی کرد
با سی میلیون تومن میشه با یه خورده پشت کار وارد بازار چاپ و کپی شد.)البته اون هم بسته به شهر محل سکونت شخص داره ) مثلا با بیست تومن اون میشه سه دستگاه کپی.ایستاده استوک با قیمت حدود 10 میلیون (هر کدوم حدودا 3/500 هستش و دو عدد هم سیستم و مقداری دستگاه فنر زن و لیمیت و مهر ساز اتوماتیک خرید و ده تومن هم برای رهن مغازه که درامدش خیلی خوبه
اگه یه خورده انسان از نظر توان بازاریابی قوی باشه میتونه توی تمام محلات شهرش جذب مشتری کنه مثلا یه نمونه از بازاریابی این هستش که شخص قبل از تولید جنسش بازاریابی کنه مثلا: از خانواده مثلا مادر پدر و سایرین رو توجیح میکنید که جهت خرید محصولی که قراره در اینده شما تولید کنید (مثلا قارچ با نام خودتون ) از مغازه درخواست کنن, محصولی که اصلا وجود نداره و اینکار رو میتونید با چند محصول دیگه با همان برند خودتون و در سطح شهر هم انجام بدید سپس بعد از چند روز شما به عنوان بازاریاب محصولاتتون میتونید از مغازه هایی که سراغشون رفتین درخواست خرید محصولاتتون کنید و این یک نمونه به بازاریابی مفید هستش
لینک مرجع