سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چه راه های درآمدی برای سایت های آموزش برنامه نویس وجود دارد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

بنظر شما سایت هایی که آموزش رایگان طراحی وب و برنامه نویسی قرار می دهند درآمدشان از کجاست؟

مثلا سایت neopersia.org سال هاست که رتبه اول در زمینه آموزش Html را در گوگل دارد اما روش کسب و درآمد آن مشخص نیست .
یا مثلا سایت http://www.developer1.ir که تبلیغاتش فکر کنم فقط بتونه هزینه هاستینگش رو تامین کنه.
دوست عزیز خب بعضی از سایت هارو صاحبانشون میزنن برای خدمت رسانی و بهره مند کردن مردم از دانششون بدون هیچ چشم داشتی
بعضی از سایت ها هم نهاد های دولتی حمایت می کنن یعنی در اصل مال اوناست برای اموزش neopersia.org فکر کنم از این مدل باشه
بعضی سایت ها هم مثل developer هم خب طراحی سایت و حمایت و تبلیغات که به میزان رتبه و ... قیمت در هر سایت متفاوته و قسمت دانلود لینک فروش پایین بود
(09-03-2016 05:25 PM)afshinshabani061 نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز خب بعضی از سایت هارو صاحبانشون میزنن برای خدمت رسانی و بهره مند کردن مردم از دانششون بدون هیچ چشم داشتی
بعضی از سایت ها هم نهاد های دولتی حمایت می کنن یعنی در اصل مال اوناست برای اموزش neopersia.org فکر کنم از این مدل باشه
بعضی سایت ها هم مثل developer هم خب طراحی سایت و حمایت و تبلیغات که به میزان رتبه و ... قیمت در هر سایت متفاوته و قسمت دانلود لینک فروش پایین بود

حمایت سایت های دولتی رو درک نمی کنم. چرا دولت یا ارگان های دولتی باید از سایت آموزش طراحی و برنامه نویسی حمایت کنه؟ (آرمانگرایانه نگاه کنیم بله ممکنه ولی در ایران این خبرا نیست)
در دو مورد دیگر با نظر شما موافق هستم
لینک مرجع