سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی یک نان فانتزی یا قنادی!!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و احترام
بنده 7 سال سابقه در صنعت بیسکویت و شکلات ونان و....دارم. هم اکنون تصمیم دارم برای خودم یک گارگاهی داشته باشم. در حال حاضر سرمایه ام 50 میلیون است که البته با توجه به مدرکم که فوق لیسانس صنایع غذایی است فکر می کنم می توانم وام نیز دریافت کنم.
حال خواهشمند است بنده را در انتخاب مسیر و روند کاری و اینکه چه میزان سرمایه لازم است و کدامیک بهتر است قنادی یا نان فانتزی؟؟ راهنمایی نمایید.

با تشکر
کدوم شهر هستین؟

به نظر من نانوایی فانتزی و شیرینی پولش نقده مخصوصا نانوایی
چه شرکتهایی کار کردین؟
(08-29-2016 02:21 PM)matarodi نوشته شده توسط: [ -> ]کدوم شهر هستین؟

به نظر من نانوایی فانتزی و شیرینی پولش نقده مخصوصا نانوایی
چه شرکتهایی کار کردین؟
من کرج هستم.
در مجوعه های آی سودا-زر ماکارون و بیسکویت گرجی بوده ام
(08-29-2016 10:59 AM)f.sht نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و احترام
بنده 7 سال سابقه در صنعت بیسکویت و شکلات ونان و....دارم. هم اکنون تصمیم دارم برای خودم یک گارگاهی داشته باشم. در حال حاضر سرمایه ام 50 میلیون است که البته با توجه به مدرکم که فوق لیسانس صنایع غذایی است فکر می کنم می توانم وام نیز دریافت کنم.
حال خواهشمند است بنده را در انتخاب مسیر و روند کاری و اینکه چه میزان سرمایه لازم است و کدامیک بهتر است قنادی یا نان فانتزی؟؟ راهنمایی نمایید.

با تشکر

نان فانتزی باید جا بیفتی، کدوم شهر هستی ؟ محل ؟

اینا خیلی مهمه
برای ایجاد که نان فانتزی و فرمولاسیون های جدید و با کیفیت به نظر من بهتره، ولی قبل از ایجاد اون باید محل نانوایی را جایی پیدا کنی که در معرض رفت و آمد باشه و مشتری هر لحظه داشته باشی، اگر بتونی با چند نفر که در کار پخش نان ساندویچی با کیفیت هستن صحبت کنی که براتون مشتری پیدا کنن و نون شما رو به اغذیه ها برسونن خیلی خوب می شه چون همونطور که میدونی اولین گام فروش نون هست تا پخت اون
اگر کمتر از 7 تا 8 کیسه هم پخت کنی به نطر من پول کارگریش بیشتر در نمی یاد و کم کم خسته می شی؟
بهتره با چند نفر اطراف صحبت کنی
(09-04-2016 10:40 AM)matarodi نوشته شده توسط: [ -> ]برای ایجاد که نان فانتزی و فرمولاسیون های جدید و با کیفیت به نظر من بهتره، ولی قبل از ایجاد اون باید محل نانوایی را جایی پیدا کنی که در معرض رفت و آمد باشه و مشتری هر لحظه داشته باشی، اگر بتونی با چند نفر که در کار پخش نان ساندویچی با کیفیت هستن صحبت کنی که براتون مشتری پیدا کنن و نون شما رو به اغذیه ها برسونن خیلی خوب می شه چون همونطور که میدونی اولین گام فروش نون هست تا پخت اون
اگر کمتر از 7 تا 8 کیسه هم پخت کنی به نطر من پول کارگریش بیشتر در نمی یاد و کم کم خسته می شی؟
بهتره با چند نفر اطراف صحبت کنی

خیلی ممنون از شما
به نظر من نان فانتزی درموقعیت حال حاضر ایران جا برای پیشرفت و وسعت بخشیدن به کار خیلی میتوان روی ان فعالیت کرد .وسعت کار نان فانتزی میتواند بخشی از فعالیت قنادی تا بخشی از فست فود را نیزشامل شود.به شرطی که جای خوب سرمایه‌ئی خوب فردی وارد وخلاق پشت ان باشد.
لینک مرجع