سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ادامه یا توقف بازرگانی و تولید پنجره
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز درود بر شما
از سال 90 کار تولید در و پنجره های دوجداره upvc را شروع کردم و تا سال 92 اوضاع کسب و کار خوب بود اما متاسفانه وضعیت ساختمان از سال 93 کم کم وارد رکود شد و این در حالی بود که تعداد تولید کنندگان هم کم نبودند و لذا گرفتن پروژه و همچنین گرفتن پول از سازندگان عملا سخت و طاقت فرسا شده بود و به جایی رسید که مجبور شدم در سال 94 ماشین آلات را به قیمت پایینی بفروشم و از آن پس دائما پیگیر کار و ایده های جدید هستم که البته نتیجه تحقیقاتم با توجه به وضعیت بازار موفقیت آمیز نبوده . چند ماهی هم سالن بدنسازی راه اندازی کردم اما چون علاقه و جذابیتی برایم نداشت آن را نیز واگذار کردم . حالا در این فکر هستم با توجه به همه ایرادات و مشکلاتی که کار بازرگانی و فروش پنجره دارد این کار را دوباره از سر بگیرم .
لطفا از نظرات ارزشمندتان اینجانب را بهرمند سازید
شاد باشید
کلیت بازار کشور الان به همین صورته که شما میگی و اکثر کسب و کار ها با مشکلات فراوانی روبرو هستند!

در کل بنده دو تا پیشنهاد دارم کلا دور کار های b2b رو خط بکشید و به مشتری های نهایی و خرده بیشتر تاکید کنید چون الان این قشر دستشون پرتره یا زیاد دروغ و دغل تو کارشون نیست!

دوم این که وقتی در حوزه ای وارد شدید و تجربه کسب کردید و بازارش رو شناختید و اعتبار کسب کردید فاصله گرفتن ازش و شروع کاری دیگه خیلی صحیح نیست بلکه اصلاح رویه های فعلی و ایجاد خلاقیت در کسب و کار تون ارجحیت داره به تغییر شغل!
(08-26-2016 08:50 PM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]کلیت بازار کشور الان به همین صورته که شما میگی و اکثر کسب و کار ها با مشکلات فراوانی روبرو هستند!

در کل بنده دو تا پیشنهاد دارم کلا دور کار های b2b رو خط بکشید و به مشتری های نهایی و خرده بیشتر تاکید کنید چون الان این قشر دستشون پرتره یا زیاد دروغ و دغل تو کارشون نیست!

دوم این که وقتی در حوزه ای وارد شدید و تجربه کسب کردید و بازارش رو شناختید و اعتبار کسب کردید فاصله گرفتن ازش و شروع کاری دیگه خیلی صحیح نیست بلکه اصلاح رویه های فعلی و ایجاد خلاقیت در کسب و کار تون ارجحیت داره به تغییر شغل!
ممنون دوست عزیز
از راهنمایی شما بسیار ممنونم
دفتری اجاره کردم و قصد دارم فعلا همین داستان بازاریابی را از سر بگیرم
باز هم ممنون
به نظر من روی بازارهایی مثل قزاقستان تحقیق کنید
لینک مرجع