سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شک در انتخاب 3شغل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت همه پسری هستم با 22سال سن میخوام مغازه بزنم با 50تا 60میلیون سرمایه در شهرستان که حدود 75هزار جمعیت داره ولی شک دارم در 3مورد
1-موبایل فروشی که سابقه 2سال کار کردن دارم ولی با زیاد شدن دست ترس داره
2-لوازم ارایش که هیچ سابقه کاری ندارم
3-شال روسری که زیاد سابقه خاصی نمیخواد به نظرم فقط باید کاسبی کرزنو بلد بود
ممنون میشم از دوستان که کمکم کنید به بهترین طرح ها هم هدیه ناقابلی پرداخت میشه اگرم شغل بهتری هس ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام
کدوم استان؟
(08-18-2016 02:44 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کدوم استان؟

سلام دوست عزیز استان سمنان شهرستان شاهرود
دارم مانتو پاییزه تولید می کنم
مانتو فروشی علاقه داری؟
از من میشنوی گزینه یک از همه بهتره .
من هم الان حدود 3 ساله تو موبایل فروشی ها به عنوان تعمییر کار و نرم افزار کار دارم کار میکنم قبلا هم یه سال لوازم ارایش کار کردم .
اگه الان حدود سی تومن داشتم برا خودم موبایل فروشی میزدم واقعا سود داره دست زیاد شده قبول دارم طرف هنوز نزده هم کلی ادعا داره اما به نظرم هنوزهم جوابگو هست . فقط از من میشنوی اگه خواستی بزنی رو لوازم جانبی مانور بیشتر بده.
درضمن یه موبایل فروشی تنهاکافی نیست باید تمام خدمات از قبیل سخت افزار و نرم افزار هم باشه اینطوری مشتری دیگه پا تو مغازه کسی نمیذاره .
سلام به نظر من بین این سه تا شغل موبایل فروشی بهتره,چون هم تجربه ش رو داری هم توی این دوره زمونه کمترباخانمهای نامحرم سروکارداری.اگرتوکارت صداقت داشته باشی مطمئن باش انشاالله موفق میشی.
با تفکر+توکل+توسل+سعی وتلاش>نتیجه هرچی خدا بخواد.
اگر بری مرکز مشاوره یه تست شغلی هم بدی خیلی خوبه.اینطوری متوجه میشی که در چه زمینه ی شغلی استعداد بیشتری داری.
(08-18-2016 08:17 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]دارم مانتو پاییزه تولید می کنم
مانتو فروشی علاقه داری؟

سلام نه اصلا بش فکر نکردم تا حالا
(08-18-2016 11:10 PM)tiktaks نوشته شده توسط: [ -> ]از من میشنوی گزینه یک از همه بهتره .
من هم الان حدود 3 ساله تو موبایل فروشی ها به عنوان تعمییر کار و نرم افزار کار دارم کار میکنم قبلا هم یه سال لوازم ارایش کار کردم .
اگه الان حدود سی تومن داشتم برا خودم موبایل فروشی میزدم واقعا سود داره دست زیاد شده قبول دارم طرف هنوز نزده هم کلی ادعا داره اما به نظرم هنوزهم جوابگو هست . فقط از من میشنوی اگه خواستی بزنی رو لوازم جانبی مانور بیشتر بده.
درضمن یه موبایل فروشی تنهاکافی نیست باید تمام خدمات از قبیل سخت افزار و نرم افزار هم باشه اینطوری مشتری دیگه پا تو مغازه کسی نمیذاره .

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت نرم افزارکه فولم همه چیو همه باکسارو سخت افزارم 50%کارو بلدم واسه اون 50%دارم میرم تهران دوره
(08-19-2016 05:11 PM)فرمانی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به نظر من بین این سه تا شغل موبایل فروشی بهتره,چون هم تجربه ش رو داری هم توی این دوره زمونه کمترباخانمهای نامحرم سروکارداری.اگرتوکارت صداقت داشته باشی مطمئن باش انشاالله موفق میشی.
با تفکر+توکل+توسل+سعی وتلاش>نتیجه هرچی خدا بخواد.
اگر بری مرکز مشاوره یه تست شغلی هم بدی خیلی خوبه.اینطوری متوجه میشی که در چه زمینه ی شغلی استعداد بیشتری داری.

خودم به کارای فنی خیلی علاقه دارم موبایلم 1شغلیه که فنی کاریم توش هس فک میکنم بتونم موفق بشم ایشالا توکل به خدا
لینک مرجع