سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نیازمند راهنمایی در زمینه فروش اینترنتی و همچنین پیشنهاد همکاری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
بنده یه چند سالی(دوسال و چند ماه) میشد در یکی فروشگاه های خارجی عرضه key بازی ها و انواع نرم افزار فعالیت داشتم.
تا اینکه حدودا 2 ماه پیش یک قانون جدیدی در سایت اضافه شد که باید کلیه فروشندگانی که درآمدشون بین 900 الی 15000 یورو باشه اکانت خودشون رو واریفای می کردند.
بنده هم اینکار رو انجام دادم ولی متاسفانه تا این لحظه اعلام شده که نیاز به مدارک آدرس و ترجمه رسمی و...خلاصه فعلا امیدی به بازشدن اکانتمون نیست.حداقل تا چند هفته آینده،بنده هم خواستم در این فرصت که از کاربیکار شدم اصطلاحا،بپرسم از بزرگان که چه راه های برای درآمد اینترنتی تو ایران میشناسند.
البته بنده خودم فروشگاه ایران رو هم مدت ها پیش راه اندازی کردم به آدرس
http://originalkey.ir
ولی خب چندان موفق نبوده.همچنین از تمام عزیزانی که توانایی فروش چنین محصولاتی رو دارند خواهش میکنم اینجااعلام آمادگی نموده یا به سایت مراجعه کنند،اطلاعات تماس با بنده در سایت موجوده.
با سپاس از وقتی که برای خوندن مطلب گذاشتین10_004
اگه درامدت بين 900 الي 15000 يورو حتما پيگير همون باش به نظر من .حيف نيست اين درامد ول كني
من ول نکردم که اونا فعلا اکانتم رو معلق کردن،گفتم شاید از میان دوستان، کسی تجربه ای در این زمینه داشته باشهSmile
به سلامتی یعد از ماه ها سروکله زدن اکانتم امروز اصطلاحا کاملا unlock یا باز شد البته هنوز هم سر پیشنهادم هستم کسی مایل بود،تماس بگیره.Smile
(08-08-2016 05:50 PM)sina3965 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
بنده یه چند سالی(دوسال و چند ماه) میشد در یکی فروشگاه های خارجی عرضه key بازی ها و انواع نرم افزار فعالیت داشتم.
تا اینکه حدودا 2 ماه پیش یک قانون جدیدی در سایت اضافه شد که باید کلیه فروشندگانی که درآمدشون بین 900 الی 15000 یورو باشه اکانت خودشون رو واریفای می کردند.
بنده هم اینکار دبی رو انجام دادم ولی متاسفانه تا این لحظه اعلام شده که نیاز به مدارک آدرس و ترجمه رسمی و...خلاصه فعلا امیدی به بازشدن اکانتمون نیست.حداقل تا چند هفته آینده،بنده هم خواستم در این فرصت تور خارجی که از کاربیکار شدم اصطلاحا،بپرسم از بزرگان که چه راه های برای درآمد اینترنتی تو ایران میشناسند.البته بنده خودم فروشگاه ایران رو هم مدت ها ترکیه پیش راه اندازی کردم به آدرسولی خب چندان موفق نبوده.همچنین از تمام عزیزانی که توانایی فروش چنین محصولاتی رو دارند خواهش میکنم اینجااعلام آمادگی نموده یا به سایت مراجعه کنند،اطلاعات تماس با بنده در سایت موجوده.با سپاس از وقتی که برای خوندن مطلب گذاشتین10_004
با سلامبنده یه چند سالی(دوسال و چند ماه) میشد در یکی فروشگاه های خارجی عرضه key بازی ها و انواع نرم افزار فعالیت آنتالیا داشتم.تا اینکه حدودا 2 ماه پیش یک قانون جدیدی در سایت اضافه شد که باید کلیه فروشندگانی که درآمدشون بین 900 الی 15000 یورو باشه اکانت خودشون رو واریفای می کردند.بنده هم اینکار رو انجام دادم ولی متاسفانه تا این لحظه اعلام شده که نیاز به مدارک آدرس و ترجمه رسمی و...خلاصه فعلا امیدی به بازشدن اکانتمون تایلند نیست.حداقل تا چند هفته آینده،بنده هم خواستم در این فرصت که از کاربیکار شدم اصطلاحا،بپرسم از بزرگان که چه راه های برای درآمد اینترنتی تو ایران میشناسند.البته بنده خودم فروشگاه ایران رو هم مدت ها پیش راه اندازی کردم به آدرس
ولی خب چندان موفق نبوده.همچنین از تمام عزیزانی که توانایی فروش چنین محصولاتی رو دارند خواهش میکنم اینجااعلام آمادگی نموده یا به سایت مراجعه کنند،اطلاعات تماس با بنده در سایت موجوده.
با سپاس از وقتی که برای خوندن مطلب گذاشتین10_004
سلام
کار خودتون خیلی خوبه اگر در این زمینه همکاری قبول میکنید بهم پیام بدید
مشکلتون در مورد بلاک شدن رفع شد ؟
اگر نشد بگید میتونم رفعش کنم
سلام دوست عزیز

خیلی کارتون برام جالب بود. درامدشم خوبه. میشه بیشتر توضیح بدید در مورد اون سایت خارجی و اینکه چه کاری توش انجام میدید دقیقا و کسب درآمدش چطوریه. ممنون میشم.
لینک مرجع