سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با درود

دوستان یک زیرزمین تجاری در شهر شیراز به متراژ 107 متر + کف تمام سرامیک و بدنه کاشی + دارای سرویس بهداشتی + درب ورودی و پله حدود 1 متر

این زیرزمین تجاری در یک منطقه گردشگری توی شیراز واقع شده و در نوروز و تابستون به شدت مسافرها زیاد هستن اونجا و توی روزهای عادی هم که مثل همه جا هست. اطراف و مغازه های اطراف همگی تو زمینه های خوراکی هستند ( کافی شاپ و کافه رستوران و کله پزی شیک و همبرگر و پیتزا فروشی )

می خواستم بدونم با توجه به این شرایط به نظرتون چه کاری می شه توی این زیر زمین تجاری راه انداخت؟ به نظرتون بهترین کار چیه و چه ضغلی خوببه در اینجا که مجوزز و .. هم بشه گرفت

( یک موضوع که یادم رفت بگم اینه که از اونجایی که این مغازه نوسااز هست و عقب نشینی داشته یک ساختمان و مغازه متروکه قدیمی جلوش هست هر چند از کناره ها کاملا باز هست و به خیابان دید داره )

خودم تو این فکر بودم که یک کلوب یا .. راه اندازی کنم. البته منظورم گیم نت نیست. منظورم اینه که یک میز بیلیارد و پینگ پنگ و پلی استیشن 4 بزارم یک گوشه و بقیه رو بکنم کافه و قهوه و آب میوه و میز و صندلی و ... ولی نمی دونم این کار چی نامیده می شه و باید از کجا مجوز گرفت و ...

گزینه ی دوم راه اندازی بستنی و فالوده فروشی و آبمیوه و عرقیات شیراز در کنار هست و ..

با سپاس
درود زمینتون کجای شیراز هست ؟ یکی از دوستان بنده عفیف آباد کلاب زده الان داره واگذار میکنه .
سلام من به عنوان شخصي كه يك سال كلوپ داشتث و الان يه هفته است كه جمع كردم ميتونم راهنماييتون كنم
اگه بخواي واسه بيليارد مجوز بگيري بايد بري اداره تربيت بدني و مجوز باشگاه بگيري كه يه حسن بزرگي كه داره معاف از مالياته اما بدي خيلي داره مثلا اينكه سرو قليون و مصرف سيگار و بازديد هاشون و گير دادناشون
بنظر من شما كافي شاپ بزني اونجا و در كنارش وسايل تفريحي بذاري و قليون سرو كني
و مديريت قوي داشته باشي و خانوادگي كني جو اونجا رو خيلي موفق تري.
لینک مرجع