سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشاوره برای راهنمایی شغل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت شما .. ببخشید من از یکی از شهرستان های استان خراسان شمالی هستم .. میخواستم وارد یه شغل بشم که بشه درامدی داشته باشم .. اخه متاهل هستم و بیکار و بشدت نیاز به شغل دارم .. سرمایه ام تا 7 تومن یا 8 تومن اینا فک کنم بتونم جور کنم ... لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم
سلام هم استانی
اهل کدوم شهری؟
سلام شما می تونید .به مقدار بوجه ای که دارین عناب بخرین و در کیسه های زیپ دار 200گرمی بسته بندی کنید . و به مسافران حرم امام رضا بفروشی .بسته بندی کوچک باعث می شود مسافر چند ست بسته بخرد تا هدیه و سوغاتی بدهد .کیسه های بهداشتی رو می تونی از تولید کنندهای داخلی تهیه کنی.....
(07-28-2016 12:49 AM)toofan245 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام هم استانی
اهل کدوم شهری؟

اهل اسفراین هستم شما چطور؟
(07-28-2016 09:27 AM)raminnimar نوشته شده توسط: [ -> ]سلام شما می تونید .به مقدار بوجه ای که دارین عناب بخرین و در کیسه های زیپ دار 200گرمی بسته بندی کنید . و به مسافران حرم امام رضا بفروشی .بسته بندی کوچک باعث می شود مسافر چند ست بسته بخرد تا هدیه و سوغاتی بدهد .کیسه های بهداشتی رو می تونی از تولید کنندهای داخلی تهیه کنی.....

ممنونم ولی شهر ما بین راه تهران مشهد نیست .. برا همین نمیتونم از این راه کسب درامد کنم راه دیگه ای پیشنهاد نمیدین
لینک مرجع