سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید گروهی پکیج وبمستران هوشمند 2 همیار وردپرس (کسب و کار اینترنتی حرفه ای)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان میخوام پکیج وبمستران هوشمند 2 سایت همیار وردپرس رو بخرم تا بتونم کسب و کار اینترنتی (فروشگاه قالب و افزونه وردپرس) خودم رو شروع کنم
چون هزینه پکیج زیاده و نمیتونم تنهایی پرداخت کنم میخوام به صورت گروهی تهیه ش کنم
دوستانی که مایلن تو گروه شرکت کنند لطفا با من در ارتباط باشن
همچنین میتونم تعدادی قالب اورجینال رو با آپدیتهای بعدی به صورت رایگان در اختیارتون بزارم چون اجازه فروششون رو دارم و اجازه فروششون رو هم به شما میدم
میتونید لیست قالب هارو تو پکیج زمستانه سایت فریش تم ببینید
ممنون
ایمیل:
/حذف به درخواست کاربر/
آیدی تلگرام:
/حذف به درخواست کاربر/
در زمینه فروشگاه قالب تیم های حرفه ای و فوق العاده ای فعال هستند. راست چین و مارکت وردپرس خیلی بچه گونه هستند.
تیم تمزفا فوق العاده قوی هستش و پوسته ها و افزونه های وردپرس رو به روز از تمزفا دانلود و منتشر میکنن
و یا جدیدا وبسایتی زدن به نام "تم بای" که یه فروشگاه پوسته و افزونه برای تمامی سیستم ها با امکان خرید با امتیار هستش و امتیاز ها بر اساس ورود به سایت و فعالیت در سایت کسب میشه، این یعنی انتشار پوسته و افزونه به رایگان در ازای همیاری و همکاری کاربر در وبسایت

با 10 سال سابقه کار وردپرسی بهتون میگم که تا یه تیم نباشید و کوهی از تجربه نباشید نمیتونید در این زمینه موفق شوید

تجربه ای که حداقل یکسال اموزش میخواهد.

پیشنهاد میکنم یه منبع کسب درآمد دیگه برای خودتون پیدا کنید
ممنون از راهنماییتون
برا سایت فروشگاهی مخصوصا تو زمینه قالب به نظرم مهمترین چیز سئو هستش چون اگه تو لینک های اول گوگل باشی مشتری بیشتر اعتماد میکنه مخصوصا اگه تو 3-4 تای اول باشی
فک میکنم تجربه رو بتونم با خرید پکیج وبمستران هوشمند تا حد خیلی زیادی به دست بیارم ولی خب راجب کار تیمی درست میفرمایید و خیلی مهمه و پیگیرش هستم
شما خودتون فروشگاه قالب دارین؟با چه سایتی همکاری میکنید؟لطفا پیام خصوصی در ارتباط باشین
(07-19-2016 08:04 AM)xmax9119 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از راهنماییتون
برا سایت فروشگاهی مخصوصا تو زمینه قالب به نظرم مهمترین چیز سئو هستش چون اگه تو لینک های اول گوگل باشی مشتری بیشتر اعتماد میکنه مخصوصا اگه تو 3-4 تای اول باشی
فک میکنم تجربه رو بتونم با خرید پکیج وبمستران هوشمند تا حد خیلی زیادی به دست بیارم ولی خب راجب کار تیمی درست میفرمایید و خیلی مهمه و پیگیرش هستم
شما خودتون فروشگاه قالب دارین؟با چه سایتی همکاری میکنید؟لطفا پیام خصوصی در ارتباط باشین

گروه هایی مثل فریش تم کلی بک لینک توی قالبهایی که فروختن ثبت کردن و عمرا بشه به گرد پای اونها رسید. مارکت وردپرس و راست چین هم که کلی تبلیغات کردن و در کلمات کلیدی مهم فاصله وحشتناکی با رقبا دارن. پس پیشنهاد میکنم که روی کلمه سئو خوب فکر کنید، صرف گفتنش ملاکی بر داشتنش نیست... ببینید آیا واقعا میتونید سایتتون رو سئو کنید؟ اگر واقعا در سئو حرفه ای هستید براتون پیشنهاد همکاری بهتری دارم با درآمد دلاری و تضمین شدهف تنها مشکلم در این راه اینکه قول های این عرصه حسابی روی سئوی سایتشون کار کردن
(07-18-2016 09:53 PM)xmax9119 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستان میخوام پکیج وبمستران هوشمند 2 سایت همیار وردپرس رو بخرم تا بتونم کسب و کار اینترنتی (فروشگاه قالب و افزونه وردپرس) خودم رو شروع کنم
چون هزینه پکیج زیاده و نمیتونم تنهایی پرداخت کنم میخوام به صورت گروهی تهیه ش کنم
دوستانی که مایلن تو گروه شرکت کنند لطفا با من در ارتباط باشن
همچنین میتونم تعدادی قالب اورجینال رو با آپدیتهای بعدی به صورت رایگان در اختیارتون بزارم چون اجازه فروششون رو دارم و اجازه فروششون رو هم به شما میدم
میتونید لیست قالب هارو تو پکیج زمستانه سایت فریش تم ببینید
ممنون
ایمیل:
/حذف به درخواست کاربر/
آیدی تلگرام:
/حذف به درخواست کاربر/
لینک مرجع