سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشورت برای خرید ماشین جوجه کشی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
والا ما ب هر کاری ک فکرش میکنم ی جایه کار لغزش پیدا میکنه و سرد میشم و یا اینکه ضرر میکنیم....
ی تبلیغ دیدیم در مورد ماشین جوجه کشی خواستم بدونم کسی اینجا هست ک از ماشین جوجه کشی خانگی درآمد کسب کرده باشه و پیشرفت کرده باشه؟؟
مثلا پرورش بلدرچین ک دستگاهش نوشته بود تا 48 تا میتونی تخم بلدرچین توی شانه دستگاه قرار بدی......
و همچون تخم های طوطی و تخم مرغ و کپک و بوقلمو و شتر مرغ هم میتونی با اون دستگاه پرورش داد......
حالا من از دوستان با تجربه در این کار ی راهنمایی در مورد این کار میخوام ک آیا صرف داره یا ن؟؟؟
با سلام

بنده خودم این ایده رو داشتم و تقریبا 2 سال تو ذهنم بود.. ..............ولی خب دیگه رسوب گرفته و بهتره با شما مطرح کنم

تو پرورش مرغ یا بلدرچین و هر نوع پرنده دیگه اولویت اصلی موقعیت مکانی هستش .......یعنی باید یه زمین یا سوله بزرگ داشته باشی

سوددهی این کار تو زمانی هستش که گله رو بزرگ کنی.......مثلا 5000 مرغ داشته باشی حداقل تا بتونی بفروشی یا از فروش تخم مرغش درآمد کسب کنی

به نظر من اگه کسی رو داری که بتونه بهت کمک کنه خیلی بهتر جلو میبری

اما به نظر خودم اگه اطلاعات مناسبی داری و میتونی یه دستگاه بسازی خودت شروع به ساختش کن...........وقتی یاد بگیری که اصول چی هستش میتونی مثلا بعد از 6 ماه یه دستگاه 2000 تایی رو بسازی .........در واقع اصل این ایده در این هستش که خودت بتونی جوجه کشی رو انجام بدی

البته اگه مشکل مالی نداری و میتونی بخری برو بخر........ولی دستگاه جوجه کشی و ساختش تقریبا باعث میشه با همه اصول جوجه کشی آشنا بشی و در آینده خودت به همه جوانبش مسلط باشی
(07-11-2016 03:35 PM)saeedhashemi1371 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

بنده خودم این ایده رو داشتم و تقریبا 2 سال تو ذهنم بود.. ..............ولی خب دیگه رسوب گرفته و بهتره با شما مطرح کنم

تو پرورش مرغ یا بلدرچین و هر نوع پرنده دیگه اولویت اصلی موقعیت مکانی هستش .......یعنی باید یه زمین یا سوله بزرگ داشته باشی

سوددهی این کار تو زمانی هستش که گله رو بزرگ کنی.......مثلا 5000 مرغ داشته باشی حداقل تا بتونی بفروشی یا از فروش تخم مرغش درآمد کسب کنی

اما به نظر خودم اگه اطلاعات مناسبی داری و میتونی یه دستگاه بسازی خودت شروع به ساختش کن...........وقتی یاد بگیری که اصول چی هستش میتونی مثلا بعد از 6 ماه یه دستگاه 2000 تایی رو بسازی .........در واقع اصل این ایده در این هستش که خودت بتونی جوجه کشی رو انجام بدی

البته اگه مشکل مالی نداری و میتونی بخری برو بخر........ولی دستگاه جوجه کشی و ساختش تقریبا باعث میشه با همه اصول جوجه کشی آشنا بشی و در آینده خودت به همه جوانبش مسلط باشی

دوست عزیز من اول میخوام از دستگاه جوجه کشی 48 تایی شروع کنم اولش با تخک بلدرچین کار کنم تا فوت فن همه چیز دستم بیاد ..... نظر من و فعالیتی ک مد نظرم بود پرورش طوطی کاسکو بود ک بهم گفتن اگه برای اولین بار میخوایی شروع کنی اول از بلدرچین کار کن نمیدونم مثلا دستگاه 48 تایی چندتاشو میتونه جوجه کنه و چقدر محیط لازم هست برای این تعداد؟؟ من هیچی از پرورش این چیزا نمیدونم و نیاز ب بیس اولیه دارم ک وقتی از تخم بیرون اومدن باید چیکار کنم جاشون باید چجوری باشه
(07-11-2016 11:46 PM)کریم آق منگول نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-11-2016 03:35 PM)saeedhashemi1371 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

دوست عزیز من اول میخوام از دستگاه جوجه کشی 48 تایی شروع کنم اولش با تخک بلدرچین کار کنم تا فوت فن همه چیز دستم بیاد ..... نظر من و فعالیتی ک مد نظرم بود پرورش طوطی کاسکو بود ک بهم گفتن اگه برای اولین بار میخوایی شروع کنی اول از بلدرچین کار کن نمیدونم مثلا دستگاه 48 تایی چندتاشو میتونه جوجه کنه و چقدر محیط لازم هست برای این تعداد؟؟ من هیچی از پرورش این چیزا نمیدونم و نیاز ب بیس اولیه دارم ک وقتی از تخم بیرون اومدن باید چیکار کنم جاشون باید چجوری باشه

با سلام مجدد

ببینید خود جوجه یک روزه فکر نمی کنم ارزشی داشته باشه...........در واقع ارزشش زمانی هستش که بزرگ بشه

به نظر من در ابتدا مدت زمانی رو صرف مطالعه کتاب تو این زمینه کنید......من خودم چندتا کتاب در زمینه پرورش مرغ و اینا دیدم......... بهتره برید تو سایت کتابخانه ملی و بلدرچین رو سرچ کنید........دنبال کتاب هایی باشید که بیشتر چاپ شده

در ضمن دستگاه های موجود فکر میکنم مخصوص مرغ باشه.........در صورتی که بلدرچین شرایطش متفاوت هستش.......اگه شما اطلاعات مناسب داشته باشید و اقدام به ساخت کنید به نظرم بهتر باشه
لینک مرجع