سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشاوره در مورد بسته بندی ماهی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت همه دوستان و اساتید
دوستان لطفا هر عزیزی وارد این پست شد نظر خودش رو بنویسه تا استفاده کنیم
من در جنوب زندگی میکنم تو این فکر بودم چه کاری میتونه درامد خوبی داشته باشه خیلی فکر کردم نهایت به این نتیجه رسیدم و دلم میخواد اساتید و بزرگان و کاربران هم نظرات خودشون رو بنویسن استفاده کنیم
کاری که من تصمیم گرفتم بسته بندی ماهی و میگو هست چون نزدیک دریا هستیم و میتونیم تو سرتا سر ایران ماهی بسته بندی شده به صورت عمده فروش کنیم
میخواستم بدونم بازار کار ماهی بسته بندی شده به چه شکه
اگه کسی هم هست دنبال کارمیگرده میتونه باهامون کار کنه ما براش ارسال کنیم و اون بفروشه و درصدی خودش هم کاسب میشه
در ضمن این ماهی اماده هست با ادویه مخصوص
حال نظر شما دوستان رو میخواستم بدونم و اینکه بازارش به چه شکله
پیشاپیش تشکر
[تصویر: e9v1_e.png]

http://uupload.ir/files/cxz3_www.png
(06-30-2016 03:36 PM)saed470 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت همه دوستان و اساتید
دوستان لطفا هر عزیزی وارد این پست شد نظر خودش رو بنویسه تا استفاده کنیم
من در جنوب زندگی میکنم تو این فکر بودم چه کاری میتونه درامد خوبی داشته باشه خیلی فکر کردم نهایت به این نتیجه رسیدم و دلم میخواد اساتید و بزرگان و کاربران هم نظرات خودشون رو بنویسن استفاده کنیم
کاری که من تصمیم گرفتم بسته بندی ماهی و میگو هست چون نزدیک دریا هستیم و میتونیم تو سرتا سر ایران ماهی بسته بندی شده به صورت عمده فروش کنیم
میخواستم بدونم بازار کار ماهی بسته بندی شده به چه شکه
اگه کسی هم هست دنبال کارمیگرده میتونه باهامون کار کنه ما براش ارسال کنیم و اون بفروشه و درصدی خودش هم کاسب میشه
در ضمن این ماهی اماده هست با ادویه مخصوص
حال نظر شما دوستان رو میخواستم بدونم و اینکه بازارش به چه شکله
پیشاپیش
[تصویر: cxz3_www.png]
[تصویر: e9v1_e.png]
چرا کسی نظر نمیده دوستان ؟
سلام
منم بچه جنوب هستم این کار بجز وسایل بسته بندی سردخونه هم میخواد برا وارد شدن به بخش مواد غذایی سرمایه و مجوز لازمه
(07-05-2016 06:24 AM)bmw27 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
منم بچه جنوب هستم این کار بجز وسایل بسته بندی سردخونه هم میخواد برا وارد شدن به بخش مواد غذایی سرمایه و مجوز لازمه

چقدر سرمایه نیازه؟
یه طرح توجیهی پیدا کزدم ولی ظاهرا قدیمیه
زده ۲۰۰ کل سرمایه
لینک مرجع