سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی کسب وکار در گاراژ منزل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان،ضمن قبولی طاعات و عبادات و التماس دعای فراوان در این ایام مبارک.
.
.
.
ما یک گاراژ 20 متر مربعی داریم که یک درب دولنگه 4متری روبه کوچه داره .
موقعیت مکانیش هم بد نیست.خیلی دوست دارم از این مکان نهایت استفاده را داشته باشم،هرکس می تونه راهنمایی یا ایده ای Idea داره کمکم کنه ممنون میشم.
موقعیت:کرج
متراژ:20
امکانات:آب و برق وگاز و خط تلفن که واسه واحد همکف هست میتونم باهاش مشاع حساب کنم.
یکسری وسایل در گاراژ داریم (مثل مته بزرگ پایه دار-دستگاه فرز دوکله-میزکارنجاری-کمد بزرگ و یک عالمه وسایل فنی که واسه بابامه از پاچه مرغ تا جون آدمیزاد15_002)

توانمندیهام: سابقه 6ساله و حرفه ای درامر طراحی گرافیکی(کارت ویزیت،لیبل،بنر،پوستر،ست اداری و....) - کاربا اینترنت و وب گردی عالی- تسلط به طراحی سایت با جوملا و وردپرس- تسلط به حسابداری- سابقه فروشندگی در مغازه لوازم فرهنگی و...

.........................................................
خودم خیلی علاقه دارم که یه کاری توی این گاراژ راه بندازم.با اوصافی که در بالا ذکر کردم چی پیشنهاد می کنید؟؟؟
کارتولیدی یا خدماتی یا بازاریابی هرچی باشه ،فقط ایده هاتون عملی باشه خواهشا5_004

باتشکر از همه دوستانی که بنده را همیشه راهنمایی کرده اند و خواهند کرد.
ضمنا اگر کسی ایده کار به صورت شراکتی هم داره به صورت خصوص با بنده مطرح کنه من در خدمتشم
کجای کرج؟
سلام دوست گرامی
سرمایه مالی چه قدر داری؟
(06-26-2016 10:39 AM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست گرامی
سرمایه مالی چه قدر داری؟

سلام
25 م دارم4yajuyo
سلام دوست عزیز اونجا رو می تونید به چاپخونه تبدیل کنید و از مهارت خودتون کسب درامد کنید یه دستگاه چاپ بنر و یه ریسوگراف برای تراکت و یه اپسون برای پرینت جوهر افشان و دستگاه رنگی لیزری بخرید و استارت کار رو بزنید در کنارش بازاریابی هم داشته باشید به سود خوبی میرسید .
(06-29-2016 11:04 AM)irandac نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز اونجا رو می تونید به چاپخونه تبدیل کنید و از مهارت خودتون کسب درامد کنید یه دستگاه چاپ بنر و یه ریسوگراف برای تراکت و یه اپسون برای پرینت جوهر افشان و دستگاه رنگی لیزری بخرید و استارت کار رو بزنید در کنارش بازاریابی هم داشته باشید به سود خوبی میرسید .

این دستگاه هایی که فرمودید اگر تجربه ای دارید می فرمایید که از چه مارکی و باچه قیمتی خریداری کنم؟
کلا چقدر سرمایه می خواد ایده شما؟
سلام
در فضای کم میتونید مواد شوینده تولید کنید و به صورت عمده به رستوران ها و ادارات بفروشید و اگر خودتون فروشش رو به عهده بگیرید سود بسیار خوبی براتون خواهد داشت
لینک مرجع