سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایجاد شغل با سرمایه 15 میلیونی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت کاربران خوب این انجمن.
بنده هم به تازگی عضو این مجموعه شدم و تا بحال از مطالب خوبش استفاده کردم.

اینجانب فارغ التحصیل رشته کارشناسی برق قدرت هستم. خدمت مقدس سربازی هم به تازگی تموم شده.
بعد از تموم شدن خدمتم دنبال کار در مورد رشته ام رفتم که واقعا نتیجه نا امید کننده بوده(چه تو روزنامه چه آشنا و ...)

از قضا ما یک مغازه هم داریم که یه مدته خالی شده. داخل منطقه ی ما هم اکثر مغازه هاش تو کار خورد و خوراکن(میوه فروشی-سوپر مارکت-آجیل فروشیو....).

تراکم منطقه ی ما هم بیش تر ماشین رد میشه تا عابر پیاده.(70 به 30)

به نظر شما بنده با این سرمایه اگه وارد کار برقی بشم نتیجه میگیرم.(در ضمن تو همین منطقه ی ما دو تا مغازه هم هست که کالای برقی میفروشه).

خیلی ممنون میشم بنده رو کمک کنید.
تجربه فروشگاه الکتریکی دارید؟ با این شغل و جنس هاش آشنا هستید؟ صنعتی میخواین کار کنید یا معمولی؟ با این سرمایه صنعتی نمیشه. ولت رو برنداری بری لوستر و آویز و ... بخری اینا هم خواب داره هم به شدت بنجولی داره. مغازه توی گذر صنتی هست یا همه جور مغازه ای توش هست(پوشاک،لوازک آرایشی)؟ و همچنین شهرتون رو هم بگید.
سلام
اگر به سمت شغلی برین که مرتبط با تخصصتون هست شاید درآمدش کم باشه اما رضایت کاری مهمتره

شما خودتون بررسی کردین که تو اون منطقه چه چیزی مورد نیازه که وجود نداره ؟
(06-25-2016 09:44 PM)lvlahyar نوشته شده توسط: [ -> ]تجربه فروشگاه الکتریکی دارید؟ با این شغل و جنس هاش آشنا هستید؟ صنعتی میخواین کار کنید یا معمولی؟ با این سرمایه صنعتی نمیشه. ولت رو برنداری بری لوستر و آویز و ... بخری اینا هم خواب داره هم به شدت بنجولی داره. مغازه توی گذر صنتی هست یا همه جور مغازه ای توش هست(پوشاک،لوازک آرایشی)؟ و همچنین شهرتون رو هم بگید.

سلام دوست عزیز.
خیلی ممنون از جوابتون.
راستش رو بخوای بله یه مدت دوران کار آموزی داخل یه فروشگاه الکتریکی کار کردم.هم صنعتی هم معمولی. صنعتی رو که تو لاله زار بودم(اما به قول شما برای صنعتی سرمایه زیادی میخواد.)
مغازه های داخل منطقه ما اکثرش برای خورد و خوراکه. اما پوشاک و لوازم آرایش نداره.(فک کنم دلیلش هم بیشتر به خاطر پاخور بودنشه که کمه)
بنده کرج هستم.
(06-26-2016 10:47 AM)elco نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
اگر به سمت شغلی برین که مرتبط با تخصصتون هست شاید درآمدش کم باشه اما رضایت کاری مهمتره

شما خودتون بررسی کردین که تو اون منطقه چه چیزی مورد نیازه که وجود نداره ؟

سلم دوست عزیز.
بله حق با شماست.
داخل منطقه ی ما تقریبا از هر شغلی یه مغازه هستش.
(میوه-سوپر مارکت- نانوایی-الکتریکی-املاک-پروتئین فروشی-سبزیجات آماده-کابینت سازی-فست فودی-و...)
سلام بزن تو کار موادغذایی سود خوبی داره زنگ بزن راهنماییت کنم ۰۹۳۹۷۶۱۴۵۲۷
سلام قهوه تیک وی بزن
لینک مرجع