سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دانلود رایگان کتاب هایی که هر طالب ثروت و موفقیتی باید بخواند!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خیلی ممنون.
10_004 ممنون
سلام خیلی عالی است . منهم متن کتاب موفق بیلندیشید وثروتمند شوید نوشته ناپلون هیل و کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس وتلز را دارم خواندن آنرا به دوستان سفارش میکنم خوصوصا 10 ها بارباید این کتابها خواندشود وبه راهنمایی های آنها عمل شود . چطور میتوانم کتابهارا ارسال کنم . من انهارا نیز تدریس میکنم که بسیار تاثیر گذار هستند. چگونه میتوانم تمرینات اصلی کتابهارا به دیگر همسفران آموزش دهم؟ لطفا مرا راهنمایی فرمایید تا همه باهم بیشتر بدانیم وثروتمند تر شویم .
سلام خیلی عالی است . منهم متن کتاب موفق بیلندیشید وثروتمند شوید نوشته ناپلون هیل و کتاب علم ثروتمند شدن اثر والاس وتلز را دارم خواندن آنرا به دوستان سفارش میکنم خوصوصا 10 ها بارباید این کتابها خواندشود وبه راهنمایی های آنها عمل شود . چطور میتوانم کتابهارا ارسال کنم . من انهارا نیز تدریس میکنم که بسیار تاثیر گذار هستند. چگونه میتوانم تمرینات اصلی کتابهارا به دیگر همسفران آموزش دهم؟ لطفا مرا راهنمایی فرمایید تا همه باهم بیشتر بدانیم وثروتمند تر شویم . دوستان وهمسفران میلیاردر شدن تمرینی بسیار ساده اما به شدت موثر را میخواهم به اشتراک بزارم به نام فلاش کارت ثروتمندشدن .
روی یک کارت 5 سانت در10 سانت بنویسید بطور مثال من مبلغ صدمیلیون تومان تا تاریخ 6/6/96 برای خرید ماشین مورد علاقه ام لازم دارم من منتظر این پول هستم ایمان دارم که این پول ازراهای شگفت به من میرسد . ایمانم به حدی قوی است که اکنون این پول را دربرابر چشمانم میبینم وحس میکنم . هرروز 10 0ابار این کارتهارا باصدای بلند بخوانید .
شما با این روش ساده ذهن خودرا روی ورود پول متمرکز خواهید کرد. راه بدست آورد این پول را پیدا خواهید کرد وماشین مورد علاقه خود را خواهید خرید. اینکار رابرای پولهای بیشترو کارهای بزرگترانجام دهید . تا ثیر معجزه آسای انرا خواهید دید. انجام دادن وتکرار روزانه شرط موفقیت است . موفق وثروتمند باشید .
دوستان وهمسفران میلیاردر شدن سلام . برای سریع ثروتمند شدن میتوانید ازپیامهای پنهان بر روی ضمیر ناخود آگاه خود استفاده کنید وبه ذهن خود دستور دهید تا راههای ثروتمند شدن را پیدا کرده وشما به سرعت ثروتمند سازد که این روشها جدیدترین ومدرن ترین روش برای تغییر باورها وثروتمندشدن میباشد وموثربودن آنها بنابر تحقیقات علمی به اثبات رسیده است .
درود بر شما و متشکر بابت به اشتراک گذاری کتب مفید در زمینه ثروت آفرینی.
جدیدترین کتاب بنده تحت عنوان ثروت آفرینی در عصر اینترنت منتشر شد. مطالب بسیار مفید و جذابی در این کتاب خواهید یافت. لازم به ذکر است که این کتاب چکیده بیش از ۱۰ جلد کتاب مشهور در دنیا در زمینه ثروت آفرینی و چندین دوره آنلاین با افراد مشهور در زمینه مشابه است.
دانلود رایگان گزیده مطالب کتاب از طریق لینک زیر در دسترس علاقمندان است:
https://artacloud.com/wealth-creation-summary
ثروتمند و موفق باشید
بنده زیاد به روشی که بگین فلان قدر پول رو باید بدست بیارم اعتقادی ندارم
چون در دین ما روزی دست خداست و در قران هم امده "الذی جنع مال و عدده"
کسی که مالی جمع می کند و در حال شمردنش هست
ما باید صرفا به میزان و عدد پول کاری نداشته باشیم
حالا ممکنه عددش 100000یا 156000000 باشه یا هر عددی
فقط باید فکر روی اون کسب و کار و انجام بهترش و اینکه چه کاری بهینه اس و اینها کار کنیم
میزان پول ملاک موفقیت یا خوشبختی نیست بلکه نحوه کسب و استفاده و روند اینده اش مهمه
ممنون بابت به اشتراک گذاری 4yajuyo
چیزی که واسم عجیبه اینه که یه کتاب جامع و کاربردی که مولفش ایرانی باشه نیست . کتابی که متناسب با فرهنگ و فکر و اقتصاد ایران باشه و متالهاش از ثروتمندان و کارافرینان ایرانی گرفته شده باشه .
لینک مرجع