سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: وام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
من دختری 24 ساله هستم که کلا خرج خونه با منه
کاری به اینش ندارم اینو گفتم برای حرفای بدی
من 6 ساله وارد بازار کار شدم قبلا دنبال شغلی رفتم که از بچگی ارزوم بوده و از انجای که مدرک تحصیلیم دیپلمه مشکلی نداشت فقط باید روابط عمومیت بالا بود و زرنگ می بودی متاسفانه با توجه به وضعیت زندگیم نتونستم با حقوق کمی که داشت سازگاری داشته باشم چون هر چقدرم که زرنگ می بودم ماهی 400 هزار تومن بیشتر حقوق نداشتم همین طور بیمه
به خاطر همین الان در شرکت دوستم مشغول به کار شدم درسته حقوقش کمه اما آینده خوبی داره
حالا می خوام از شما بپرسم من به دلیل یک سری مشکلات مجبور شدم حدود 3 میلیون تومن بدهی بار بیارم الان می خوام وام بگیرم که همه جا می گن یا بیمه یا پروانه کسب یا سپرده باید داشته باشی
من نیاز دارم برای اینکه کاری رو که می دونم حداقل ماهی 15 میلیون درآمد داره رو شروع کنم باید 80 میلیون وام بگیرم به نظرتون چی کار کنم
ضمن اینکه من حتی به فکر پول بهره ای هم افتادم اما ادمش رو پیدا نکردم همه بانکا رو هم رفتم بلا استثنا
سلام
خانم عزیز سمت پول بهره ای نرید که زندگیتونو تو کیسه میکنید !!!
وام بانکها هم شرایط خودشو داره که فک نکنم داشته باشید اینطور ک میگید
شما اگه طرح خوبی دارید برید دنبال اسپانسر یا اگه بسیجی چیزی هستید وام بسیج عالیه
من چندتا دوستام با همین وام های بسیج کار راه انداختن ...
(06-06-2016 02:55 PM)HMD76 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
خانم عزیز سمت پول بهره ای نرید که زندگیتونو تو کیسه میکنید !!!
وام بانکها هم شرایط خودشو داره که فک نکنم داشته باشید اینطور ک میگید
شما اگه طرح خوبی دارید برید دنبال اسپانسر یا اگه بسیجی چیزی هستید وام بسیج عالیه
من چندتا دوستام با همین وام های بسیج کار راه انداختن ...

از بسیج متنفرم بسیجی نیستم
سلام
نمی دونم چه کاری می خواین راه بندازین، ولی اگه تولیدی هست می تونین از صندوق کار آفرینی بین 30 تا 100 میلیون وام بگیرین.
(06-08-2016 02:01 PM)arianeo نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
نمی دونم چه کاری می خواین راه بندازین، ولی اگه تولیدی هست می تونین از صندوق کار آفرینی بین 30 تا 100 میلیون وام بگیرین.

تولیدی نیست.ولی رفتم قبول نکردن
آره، متاسفانه فقط برای تولیدی ها وام میدن.
بین بانک ها هم بانک مهر میتونین وام بالا بگیرین ولی درصد سودش بالا می افته.
(06-08-2016 02:48 PM)arianeo نوشته شده توسط: [ -> ]آره، متاسفانه فقط برای تولیدی ها وام میدن.

جواز کسب می خواد یا بیمه که من ندارم
(06-11-2016 03:21 PM)7120 sara نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-08-2016 02:48 PM)arianeo نوشته شده توسط: [ -> ]آره، متاسفانه فقط برای تولیدی ها وام میدن.

جواز کسب می خواد یا بیمه که من ندارم

بانک قوامین شرایط بهتری داره
جواز کسب، کارت پیله وری، دام بازرگانی و یا هر چیزی که نشان بده شما فعالیتی دارید.
حتی یکی از دوستان نامه ای از طرف شرکتی برده بود که در حال فعالیت توی اون شرکته
(06-06-2016 12:59 PM)7120 sara نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من دختری 24 ساله هستم که کلا خرج خونه با منه
کاری به اینش ندارم اینو گفتم برای حرفای بدی
من 6 ساله وارد بازار کار شدم قبلا دنبال شغلی رفتم که از بچگی ارزوم بوده و از انجای که مدرک تحصیلیم دیپلمه مشکلی نداشت فقط باید روابط عمومیت بالا بود و زرنگ می بودی متاسفانه با توجه به وضعیت زندگیم نتونستم با حقوق کمی که داشت سازگاری داشته باشم چون هر چقدرم که زرنگ می بودم ماهی 400 هزار تومن بیشتر حقوق نداشتم همین طور بیمه
به خاطر همین الان در شرکت دوستم مشغول به کار شدم درسته حقوقش کمه اما آینده خوبی داره
حالا می خوام از شما بپرسم من به دلیل یک سری مشکلات مجبور شدم حدود 3 میلیون تومن بدهی بار بیارم الان می خوام وام بگیرم که همه جا می گن یا بیمه یا پروانه کسب یا سپرده باید داشته باشی
من نیاز دارم برای اینکه کاری رو که می دونم حداقل ماهی 15 میلیون درآمد داره رو شروع کنم باید 80 میلیون وام بگیرم به نظرتون چی کار کنم
ضمن اینکه من حتی به فکر پول بهره ای هم افتادم اما ادمش رو پیدا نکردم همه بانکا رو هم رفتم بلا استثنا
آخه چه کاریه با 80 میلیون 15تا درآمد داره!Dodgy
ببینید وام الان شرایطی داره که شما باید ثابت کنید میتونید از پش پرداخت اقساطش بر بیایید . کارشناس بعد از بازدید از محل کارتون یک برآورد از درامدتون میکنه یک سوم از درامد میزان قسط وامتون میشه با یک سری فرمولای درصد و ... میان تصمیم میگرن تا چند میلیون بهتون وام بدن .
دوست من 80 تومن وام گرفت سند خونه سیصد میلیونی گذاشت اقساط ماهیانه 3 و خورده ای ملییون
کارش هم فروش لباس مردانه هست پروانه هم داره
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع