سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست راهنمایی در زمینه فروش تجهیزات پزشکی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز
من کارگزار فروش پکهای جراحی یکبار مصرف اتاق عمل هستم یعنی از کارخونه مستقیم جنس میخرم و به بیمارستان ها و کلینیک ها و یا واسطه ها میفروشم .بیمارستان بین 2 تا 6 ماه تسویه میکنن و واسطه هایی که میشناسیم تا دو ماه تسویه میکنن و تازه میخوام این کار و استارت بزنم .میخواستم ببینم اساتید برای افزایش فروشم چه پیشنهاداتی دارن در ضمن من فعلا یک نفری از صفر و بدون هیچ مشتری ای شروع کردم .لطفا در زمینه بازاریابی راهنماییم کنین .

سپاسگذارم از محبتتون
12_002
شما تو چه شهری هستید؟ دقیقا" چه جنس هایی تولید دارید؟ اینا رو بگید تا راهنمایی بشید.

موفق/// سزار3
(06-02-2016 04:34 PM)سزار3 نوشته شده توسط: [ -> ]شما تو چه شهری هستید؟ دقیقا" چه جنس هایی تولید دارید؟ اینا رو بگید تا راهنمایی بشید.

موفق/// سزار3

تو شهر مشهد .تولی پکهای استریل اتاق عمل ،لباس بیمار . و کیف سلامت بیمار
(06-01-2016 01:20 PM)farzad2007 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز
من کارگزار فروش پکهای جراحی یکبار مصرف اتاق عمل هستم یعنی از کارخونه مستقیم جنس میخرم و به بیمارستان ها و کلینیک ها و یا واسطه ها میفروشم .بیمارستان بین 2 تا 6 ماه تسویه میکنن و واسطه هایی که میشناسیم تا دو ماه تسویه میکنن و تازه میخوام این کار و استارت بزنم .میخواستم ببینم اساتید برای افزایش فروشم چه پیشنهاداتی دارن در ضمن من فعلا یک نفری از صفر و بدون هیچ مشتری ای شروع کردم .لطفا در زمینه بازاریابی راهنماییم کنین .

سپاسگذارم از محبتتون
12_002

سلام دوست عزیز منم دارم شروع ب همین کار میکنم اگه امکان داره شمارتون رو بدین بیشتر اشنا بشیم
لینک مرجع