سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با 5 ميليون سرمايه چيكار ميشه كرد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و خدا قوت خدمت همه دوستان عزيز
من يك كارمند ساده نصف روزه هستم كه از كارم زياد رازي نيستم در حد گذرانده زندگي خرجم در مياد الانم شديد دنبال كار پاره وقت در منزل يا بيرون هستم لطفا كمكم كنيد خير ببينيد ايشالااه.
سرمايه ام حدود 5 الي 6 تومن دارم . كار تو نت را دوست دارم
27 ساله هستم حرفه خاصي هم بلد نيستم .
ممنون
سلام دوستان.هر کس به کار با نت علاقه داره و کارش با موس و کیبورد خوبه میتونم بهش یه پیشنهاد خوب بدم.ما یه سایت فروش مقاله و تحقیق داریم که نیاز به عده ای داریم تا این مقاله و تحقیقا رو توی سایتمون آپلود کنن و اگر کسی خودش نقاله و تحقیق داشته باشه به ازای هر آپلود بهش ۱۵۰تومن میدیم و اگرم نداشته باشه میتونه از پکیجای سایت تهیه کنه و علاوه بر تهیه ی پکیج به ازای هر آپلود هزینه ی بیشتری تا سقف ۳۰۰تومن به ازای هر آپلود دریافت کنه.خیلی کاره راحتیه و کسی که انگیزه و حوصله رو داشته باشه میتونه بعد از مدتی که دستش راه افتاد حتی بلای ۲ملیون درماه دربیاره
از دوستان کسی که میدومه شرایطش رو داره توی تلگرام و واتس آپ بهم پیام بده تا بیشتر راهنماییش کنم
شماره ام هم:۰۹۲۱۱۲۸۲۶۱۵
کریمی هستم
با سلام و خسته نباشيد خدمت دوست عزيز
گفتم اين موضوع رو مطرح کنم شايد بتونيم کمکي هم کرده باشيم و کسب درآمد دو طرفه و همه جانبه رو ايجاد و فراهم کنيم
ما توليد کننده اسباب بازي هاي فکري،آموزشي و پازل هاي سه بعدي در مشهد هستيم که 5ساله داريم فعاليت ميکنيم و محصولات رو به اکثر نقاط ايران ارسال ميکنيم و از استقبال خوبي هم برخورداره و ما در شهر اصفهان نمايندگي فعال نداريم شما ميتونيد در اين زمينه اگر تمايل داشتيد با ما همکاري داشته باشيد و محصولات ما براي سوپرمارکتها، مهدکودک ها، اسباب بازي فروشي ها و لوازم تحريري ها و ساير ارگان هاي خصوصي و دولتي قابل عرضه و فروش هستش و تو ايران هم فقط ما اين چنين محصولاتي رو توليد ميکنيم و مشابه هم نداره اگر تمايل به همکاري داشتيد با ما در ارتباط باشيد با تشکر.
foamplay2014@gmail.com
telegram: 09301938696
میکاییل نبض بازار رو خوب اومدیBig Grin
دوست گرامی بهترین کار مسابقه دوبرابر کردن پوله شما میتونی یکم تو شهر خودتون بگردید ببینید نیاز شهر چیه و مردم بیشتر برای خرید چه چیزی رغبت دارن.
شاید...
درود

اگه کار با نت رو دوست داری، و پنج تا شش میلیون سرمایه داری

و سود ده درصد ماهانه برای شروع، برات کافیه،برو تو کار خرید و فروش سهام بورسی

اگه تمایل داشتی برای راهنمایی بیشتر به این شماره تو تلگرام پیغام بده،09217907226 داریوش
(05-31-2016 10:34 PM)smsyaran نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و خدا قوت خدمت همه دوستان عزيز
من يك كارمند ساده نصف روزه هستم كه از كارم زياد رازي نيستم در حد گذرانده زندگي خرجم در مياد الانم شديد دنبال كار پاره وقت در منزل يا بيرون هستم لطفا كمكم كنيد خير ببينيد ايشالااه.
سرمايه ام حدود 5 الي 6 تومن دارم . كار تو نت را دوست دارم
27 ساله هستم حرفه خاصي هم بلد نيستم .
ممنون

سلام دوست عزیزمن پیشنهاد بازار یابی شبکه ای رو می کنم .کار تمام وقت که داری .نتورک مارکت هم اساسش پار وقت هست .اون 5میلیون هم می مونه تو جیبت.برای راهنمای بیشتر پیام بده یه فرصت خوبی هست
لینک مرجع