سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شغل دوم چي بزنم كلي ايده دارم ؟؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزيز سريع برم سر اصل مطلب
من داخل يك شركت در تايم صبح تا ظهر كار ميكنم و تايم عصر تا شب را بيكار خستم و شديد دنبال كار ميگردم.

كارهايي كه خودم كردم :
يه دفتر كار شيك در مركز شهر دارم - ماله اشناهامونه - رفتم دوره هاي ماساژ را اموزش ديدم و الان يك تخت دارم و ماساژ مادم ولي دندون گير نيست يعني خبري نيست براي سرف نميكنه. دنبال شغبهاي ديگه اي هم بودم مثل
آرايشگاه مردانه با سرمايه 15 ميليون ميشه زد
دفتر اژانس زيارتي سياحتي.
مغازه پلاسكو و لوازم پلاوستيكي منزل.
مغازه باغلوار فروشي
آبميوه و بستني فروشي.
فست فودي
اينها شغلهايي هست كه 1 ساله دارم تحقيق ميكنم .و به نتيجه اي نرسيدم شما خواهشا اگه تجربه يا اطلاعي داريد خدايي كمكم كنيد خيلي نياز دارم به شغل دوم
اهل اصفهان هستم ساعت 5 تا 10 شب وقت دارم.
ممنون
فست فودی بزن و اطراف بازار بزن وقتی مردم میان خرید و برای ناهار بیان طرف شما

یا اگر در اصفهان مد شده غدای خانگی -یک آشپزخانه خانگی بزن و یکنام زنانه

آشپزخانه خانم گلی و از این چیزها
میتونی فروش محصولات خوراکی سایر شهر ها رو بزنی (سوغات سایر شهر ها )
ابمیوه بستنی که گفتی شغل خوبیه اگر بتونی جای خوبی بزنی و بتونی تو محلی بزنی که مغازه دیگه ای توی این صنف تو نزدیکیش نباشه و پرتردد باشه بخصوص تردد ماشینش زیاد باشه.
من نمیدونم سرمایت چقدره ولی حداقل 80 تا 100 تومن سرمایه میخواد ولی اگه کارت رو روال بیفته سود خوبی داره.
بنده تجربش رو دارم اگر خواستید میتونم راهنماییتون کنم.
(05-29-2016 11:08 PM)smsyaran نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزيز سريع برم سر اصل مطلب
من داخل يك شركت در تايم صبح تا ظهر كار ميكنم و تايم عصر تا شب را بيكار خستم و شديد دنبال كار ميگردم.

كارهايي كه خودم كردم :
يه دفتر كار شيك در مركز شهر دارم - ماله اشناهامونه - رفتم دوره هاي ماساژ را اموزش ديدم و الان يك تخت دارم و ماساژ مادم ولي دندون گير نيست يعني خبري نيست براي سرف نميكنه. دنبال شغبهاي ديگه اي هم بودم مثل
مغازه باغلوار فروشي
آبميوه و بستني فروشي.
فست فودي
اينها شغلهايي هست كه 1 ساله دارم تحقيق ميكنم .و به نتيجه اي نرسيدم شما خواهشا اگه تجربه يا اطلاعي داريد خدايي كمكم كنيد خيلي نياز دارم به شغل دوم
ممنون
سلام دوست عزیز
خوبی؟کجای اصفهان تشریف داری؟
اگه تمایل داری تو زمینه دفاتر حفاظتی میتونیم باهم همکاری کنیم
من نصب دوربین مداربسته و دزدگیر بلدم
راجبش تحقیق کنید و تمایل داشتید خبرم کنید.
با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیز
گفتم این موضوع رو مطرح کنم شاید بتونیم کمکی هم کرده باشیم و کسب درآمد دو طرفه و همه جانبه رو ایجاد و فراهم کنیم
ما تولید کننده اسباب بازی های فکری،آموزشی و پازل های سه بعدی در مشهد هستیم که 5ساله داریم فعالیت میکنیم و محصولات رو به اکثر نقاط ایران ارسال میکنیم و از استقبال خوبی هم برخورداره و ما در شهر اصفهان نمایندگی فعال نداریم شما میتونید در این زمینه اگر تمایل داشتید با ما همکاری داشته باشید و محصولات ما برای سوپرمارکتها، مهدکودک ها، اسباب بازی فروشی ها و لوازم تحریری ها و سایر ارگان های خصوصی و دولتی قابل عرضه و فروش هستش و تو ایران هم فقط ما این چنین محصولاتی رو تولید میکنیم و مشابه هم نداره اگر تمایل به همکاری داشتید با ما در ارتباط باشید با تشکر.
foamplay2014@gmail.com
telegram: 09301938696
(05-31-2016 04:57 PM)puzzlekade نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیز
گفتم این موضوع رو مطرح کنم شاید بتونیم کمکی هم کرده باشیم و کسب درآمد دو طرفه و همه جانبه رو ایجاد و فراهم کنیم
ما تولید کننده اسباب بازی های فکری،آموزشی و پازل های سه بعدی در مشهد هستیم که 5ساله داریم فعالیت میکنیم و محصولات رو به اکثر نقاط ایران ارسال میکنیم و از استقبال خوبی هم برخورداره و ما در شهر اصفهان نمایندگی فعال نداریم شما میتونید در این زمینه اگر تمایل داشتید با ما همکاری داشته باشید و محصولات ما برای سوپرمارکتها، مهدکودک ها، اسباب بازی فروشی ها و لوازم تحریری ها و سایر ارگان های خصوصی و دولتی قابل عرضه و فروش هستش و تو ایران هم فقط ما این چنین محصولاتی رو تولید میکنیم و مشابه هم نداره اگر تمایل به همکاری داشتید با ما در ارتباط باشید با تشکر.
foamplay2014@gmail.com
telegram: 09301938696
--------------------------------------------
سلام و عرض ادب خدمت دوست عزيز خودم.
ميشه لطفا بيشتر توضيح دهيد درباره كارتان يا اينكه عكس ارسال كنيد برام فكركنم كار خوبي باشه . ممنون
خيلي خيلي ممنون از تمام دوستان كه در بحث من شركت كردند و راهنمايي كردند . پيشنهادات خوبي بود ولي هنوز احساس ميكنم يه جايي كمبود يه چيزي دارم / نميدونم چي از كجا بايد شروع كنم .
امروز باز رفتم فست فودي ديدم شغل خوبيه ولي با حداقل 25 الي 30 ميشه راه انداخت كه سرمايه من خيلي كمتره Sad
ميخوام تا اخر امسال هركار و يا شاگري كردن كه هست انجام بدم و تا جايي كه ميتونم سرمايه جمع كنم و به موقع پر قدرت برم جلو . دنبال كار توخونه هستم شما چيزي سراغ داريد ؟
كامپيوتر و اينترنت قوي بلدم
ممنون از دلگرمي هاي شما عزيزان 10_004
(05-29-2016 11:08 PM)smsyaran نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزيز سريع برم سر اصل مطلب

كارهايي كه خودم كردم :
مغازه باغلوار فروشي
آبميوه و بستني فروشي.
فست فودي
ممنون
سلام
من تو کار درب و پنجره ترمال بریک هستم اگه خواستی میتونم بهت نمایندگی فروش بدم سرمایه هم لازم نداری فقط باید روابط عمومی بالا داشته باشی و گهگاهی هم از ساختمون ها بازدید کنی پول خوبی داره اگه مایل بودی این شماره تماس بگیر 09142302606
واسه جزئیات کار زنگ بزن
لینک مرجع