سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مغازه لبنیات سنتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.. قرار شده با دوستمون بزنیم تو کار لبنیات طبیعی ... که مغازه از خودمونه و مکان واسه تولید داریم و مشکل زیادی در این زمینه نداریم.....ولی موضوع اصلی خرید دستگاههایی برای تولید سرشیر و دوغ و کره است که حدود شصت میلیون سرمایه نیازه . چون سرمایه تقریبا زیادی میخواد اگه دوستان دراین زمینه اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنن.... تا جایی که تحقیق کردم مردم تازگیا به لبنیات طبیعی علاقه زیادی پیدا کردن و اینکه تو منطقه مغازه لبنیاتی یه چندتایی هست و فروش خوبی دارن ولی موضوع مهم اینه که لبنیات رو از یه استان دیگه میخرن و تو منطقه ما کسی همچین کاری رو نکرده و ما میتونیم تو منطقه تک باشیم
کسی اطلاعاتی نداره؟
سلام

1-فکر کنم برای تولید باید یک مهندس صنایع یا بهداست داشته باشید حالت مسئول فنی بشه
2- گرفتن مجوز باید برید بهداشت و مجوز های دیگرش که یک کفش اهنی میخواد

3- سرمایه زیاد و یک ماشین یخچال دار و راننده و پخش کننده و ویزیتور و غیره

باید خودتون بشنید ببنید انجام دادش برای شماسودی داره ایا این همه ول رو میتونید برسونید
(05-21-2016 09:55 PM)tofigh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

1-فکر کنم برای تولید باید یک مهندس صنایع یا بهداست داشته باشید حالت مسئول فنی بشه
2- گرفتن مجوز باید برید بهداشت و مجوز های دیگرش که یک کفش اهنی میخواد

3- سرمایه زیاد و یک ماشین یخچال دار و راننده و پخش کننده و ویزیتور و غیره

باید خودتون بشنید ببنید انجام دادش برای شماسودی داره ایا این همه ول رو میتونید برسونید
دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی
مطمعنا اینجا تجربه مهمه . دوستانی که تو این کار مشغول هستن لطف کنن و یه اطلاعاتی به من بدن..ممنون
انگار کسی در این زمینه فعالیت نمیکنه
لینک مرجع