سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: صادرات صنایع دستی به استرالیا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان اگر محصول یا محصولاتی مرتبط با صنایع دستی کشور که معرفی کننده هویت ایران باشد اعم از فرش،گلیم،معرق،خاتم،میناکاری،نگارگری و ...را میتوانند با قیمت عمده جهت صادرات به استرالیا تامین کنند از طریق تلگرام عکس محصولات با وضوح بالا و قیمت را به شماره *****
ارسال نمایند.
ممنون
رشید
(05-18-2016 11:30 PM)رنسانس فکر نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستان اگر محصول یا محصولاتی مرتبط با صنایع دستی کشور که معرفی کننده هویت ایران باشد اعم از فرش،گلیم،معرق،خاتم،میناکاری،نگارگری و ...را میتوانند با قیمت عمده جهت صادرات به استرالیا تامین کنند از طریق تلگرام عکس محصولات با وضوح بالا و قیمت را به شماره *****
ارسال نمایند.
ممنون
رشید

سلام. من تو مرکز سفال ایران هستم و البته با تعدادی از تولید کنندگان صنایع دستی دیگر هم در ارتباطم....
لطفا شرایط همکاری بفرمایید تا انشاالله همکاری کنیم

09180174467 تلگرام
ارسال نمایند.
ممنون
رشید

سلام .وقت بخیر
دوستان من می تونم بهترین فرش‌های ابریشم گره ترک با به روزترین نقشه ها درابعاد مختلف رو با قیمت تولید کننده بدون دخالت واسطه ها ودلالهارو براتون تامین کنم ولی مشکل سرمایه دارم چون فروش بیشتر نقدی انجام میشه.با این حال خوشحال میشم همکاری کنم.
09351276074 رجبی
ارسال نمایند.
ممنون
رشید

سلام منم دسترسی دارم به صنایع دستی

هم محصولات خوراکی صادراتی

هم صنایع دستی

0989365334190

تلگرام بنده ریپورتم نمیتونم پیام بدم
سلام
من ریپورتم نمیتونم پیغام بدم ممنون میشم شمابا من تماس بگیرین
از طریق تلگرام
09149559001 مرسی
لطفا دوستان فقط از طریق تلگرام در ارتباط باشند و از ارسال پیام و تماس های مکرر بپرهیزند.
ایدی تلگرام
Rashid_MohammadAli@
ارسال نمایند.
ممنون
رشید

با سلام خدمت آقای رشید
من احمد مهرافروز هستم چندین نفر از آشنایان من آمادگی کامل برای بافت تابلو فرش-پادری-قالیچه-گلیم و سیاه چادر را دارند
اما بدلیل نبود مشتری اقدام به تولید نمیکنند
اگر شما یا حتی شخص یا شرکت دیگری مشتری این محصولات را دارد متعهد میشوم محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به شما عرضه کنم.
در ورت تمایل با تلفن بنده تماس بگیرید.
09120947633 احمد مهرافروز
سلام من از اصفهان هستم
و می توانم در زمینه انواع مینیاتور و صنایع دستی فعالیت کنم
به لطف دوستان محصولات مد نظر تامین شده و تا اطلاع ثانوی امکان خرید محصولات جدید یا محصولات مشابه وجود نداره
لطفا دوستان با تماس و پیگیری های مکرر مزاحمت ایجاد نکنند.