سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با یک هکتار زمین دیم با چاه اب تو آذربایجان‌شرقی میشه چی کار کرد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان راهنمایی کنید.با یه هکتار زمین با چاه اب تو آذربایجان‌شرقی میشه چی کار کرد.
(05-18-2016 12:40 PM)Taherrajab نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان راهنمایی کنید.با یه هکتار زمین با چاه اب تو آذربایجان‌شرقی میشه چی کار کرد.

سلام .بستگی به علاقت داره گلم.اگه زمینت کوهستانیه میتونی به کشت گیاهان دارویی مثل گل گاوزبون یا آلوئه ورا فکر کنی. [color=#0000CD]
(05-18-2016 02:06 PM)mohammad_n_97 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-18-2016 12:40 PM)Taherrajab نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان راهنمایی کنید.با یه هکتار زمین با چاه اب تو آذربایجان‌شرقی میشه چی کار کرد.

سلام .بستگی به علاقت داره گلم.اگه زمینت کوهستانیه میتونی به کشت گیاهان دارویی مثل گل گاوزبون یا آلوئه ورا فکر کنی. [color=#0000CD]

سلام مرسی که راهنمایبم کردی روشون فکر میکنم.زمینم اب هواش کوهستانیه ولی ناهموار نیست فقط یکم شیب داره.در مورد گیاهان دارویی یکم مشکل فروش محصولات وجود داره .ممنون میشم در مورد اونم راهنمایی کنید.
(05-18-2016 02:17 PM)Taherrajab نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-18-2016 02:06 PM)mohammad_n_97 نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام مرسی که راهنمایبم کردی روشون فکر میکنم.زمینم اب هواش کوهستانیه ولی ناهموار نیست فقط یکم شیب داره.در مورد گیاهان دارویی یکم مشکل فروش محصولات وجود داره .ممنون میشم در مورد اونم راهنمایی کنید.
اتفاقا اگه هموار باشه مسلما بهتره.دوست عزیز شما یه محصول رو نام ببر که مشکل فروش نداشته باشه..شما اگه فنون بازاریابی رو بلد باشی و یه ذره همت کنی میتونی چرا که نه.
شما هر چی بخوای کشت کنی اول باید بازاریابیشو کنی..ممکنه فرض محال اصلا در شهر شما کسی گل گاو زبون یا هرچیز دیگه رو که بخوای پرورش بدی رو نمیشناسه که قطعا اینطور نیست..پس شما اول بازار رو بشناس
مرسی بابت راهنمایتون امیدوارم دوستان دیگه هم ما رو از نظراتشون بی دریغ نکنن.
من باشم زمین رو تقسیم بندی میکنم بستگی به طول و عرض زمینت داره که کنار جاده باشه یا نباشه برق داشته باشه یا نداشته باشه ؛زمین رو 2000 متری تقسیم کن از وسط بهشون خیابون یا راه مسیری که یک ماشین رد بشه بده دور زمینهای 2000 متری فنس بکش دیوار نمیتونی بکشی چون جهاد نمیزاره بعد نهال بکار؛بابت آب هم همون چاهی که داری توسط قطره ای کردن به همه زمینهای تفکیک شده آب میرسه اگه نرسید یک منبع آب رو برجک بزن تا به جاش برسه اگه چاه آب بالاتر از زمینت باشه چه بهتر ؛بعد از این کارها میتونی بعد یکسال رسیدگی همه باغهای 2000متری با قیمت بالا بفروشی ؛داداش من با 50 میلیون که خونشو فروخته بود این کارو کرد الان باغهاش 560میلیون مشتری داره؛البته زمین داداش من آب 3ساعته داشت آبش کم بود زمین یک هکتاری رو مفت خرید و رفت یک قرارداد با باغات کناری بست و از هرکدوم نیم ساعت سهمیه آب خرید.و الان میخواد بفروشه و زمین بالاترشو بخره ؛و باغش کنه .
میتونی سراغ کشتهایی بری که خرید تضمینی وزارت جهاد را داشته باشه ضمن اینکه منطقه شما کشت کلزا رواج دارد
سلام دوست عزیز
اگه میتونی باغ سیب رو زمینت اجرا کن من اهل مراغه هستم افرادی هستن اینجا که از هر هکتار 180 تن سیب برداشت میکنن ودر صورت معمولی 30 تن سیب برداشت میشه
بنظر من این کار سود عالی نصیبت میکنه
لینک مرجع