سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چه طوری برای کانال تلگرام پوشاک زنانه تبلیغات کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

کانال تلگرام و فروشگاه اینترنتی می خوام راه اندازی کنم ویژه ی یک شهر
محصولش هم پوشاک زنانه هست
سرمایه برای تبلیغات تقریبا ندارم!
چه طوری این کانال رو بشناسونم؟

قیمت اجناس پایینتر از قیمت خرده فروشی هاست، محصولات خوب و باکیفیت هست و تحویل رایگان در محل هست.

با تشکر
سلام. من مدت خیلی کوتاه این کار رو انجام دادم ولی فروشم کم بود. اول که کانال درست کردم فک و فامیل رو اد کردم بعد از اونا خواستم دوستانشون رو اد کنن. مثلا اونهایی که باشگاه میرفتن و‌توی گروه باشگاه عضو بودن تبلیغ کانالم رو توی گروه اشتراک گذاشتن و همینطور تعداد زیاد شد. به نظر من اگر میخواین ادامه بدین حتمن پلاستیک چاپ کنید اسم فروشگاه رو بزنید روش و همچنین آدرس تلگرام و اینستاگرامش رو. یک کارت هم چاپ کنید که روش اسم فروشگاه، آدرس تلگرام و انستاگکرام باشه و همچنین پشتش آموزش پیدا کردن کانال توی تلگرام. بعد از مدتی حتمن به فکر سایت باشید چون پیدا کردن جنس ها و دسته بندی خیلی راحت تره توش،
انتشار پستای کانالتون در سوپر گروه های تلگرامی
و زمانی ک اعضاء کانالتون به ۵۰۰ رسید شروع کنید به تبادل با کانال های هم سطح و همینطور پیش برید
بیشترین بازده رو با کمترین هزینه خواهید داشت
(05-17-2016 10:28 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

قیمت اجناس پایینتر از قیمت خرده فروشی هاست، محصولات خوب و باکیفیت هست و تحویل رایگان در محل هست.

با تشکر
من میتونم شماره رو کامل راهنمایی کنم.
من برنامه نویس هستم.

برای سایت :

1. هاست
2. دامنه
3. طراحی سایت

پیشنهاد میشه از شرکت معتبر خریداری بشه و طراحی سایت سفارش داده بشه.

برای تلگرام هم ایجاد یک کانال و قراردادن الگو و تصاویر طبق نظم خاصی + سیاست های مدیریتی

اگر نیاز به راهنمایی داشتی تلگرام پیام بده
@a_aligoli
سلام خوب هستین من یبار تو این سایت خوندم ک یک نفر از دوستان فرمود اگر کانال تلگرامی بزنید ما به شما تبلیغات میدیم ک قرار بدین تو کانالتون و به اعضای ورود هر چند نفر به شما در ازای تعداد نفراتی ک وارد میشوند هزینه تبلیغات میدیم.
من یک کانال تلگرامی دارم بازدیدشم بالای هزار نفره
(05-17-2016 10:28 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

با تشکر

سلام دوست عزیز برای تبلیغات جدیدترین راه ساخت اپلیکیشن هست اگر برای تبلیغات از این راه خواستید کسب درامد کنید با ما تماس بگیرید ممنونم 09199888876
لینک مرجع