سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: می ترسم ! نیاز به کمک و راهنمایی همه دوستان و اساتید محترم دارم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت همه اساتید و دوستان محترم
مدتی است که بیکار شده ام از اخرین کارم همین 4 روز پیش استعفا دادم چون متاسفانه بعد از 5 ماه کار کردن فقط 400 هزار تومان از حقوقم را داده اند.
حال یک بیوگرافی کلی از خودم :
ساکن اصفهان هستم و لیسانس حسابداری دارم ولی هیچ علاقه ای به فعالیت در رشته تحصیلیم ندارم چون از محیط های اداری که از صبح تا عصر یکجا باید نشست متنفرم. کل سرمایه ام را در دو کار قبلی ام متاسفانه شریکم بالا کشید و حالا هیچ خبری هم از محل زندگی او ندارم.یک منزل دارم که انرا برای فروش گذاشته ام که هنوز موفق به فروش ان نشدم.
از انجایی که هدفم انست که بعد از فروش منزلم برای کار و زندگی به شهر دیگری بروم حال بدنبال یک کار موقت هستم.
بعد از کلی فکر کردن فقط کار ویزیتوری به ذهنم رسید که از دوستان و اساتید محترم خواهشمندم که اگر پیشنهادی در ارتباط با یک کار موقت دارند که بتوان با درامد ان یک زندگی متوسط متاهلی را گذراند مرا مطلع نمایند.
اما ترس من کجاست؟؟؟؟!!! من از شروع کار ازاد (بعد از فروش منزلم) واقعا میترسم همه اش در فکر این هستم که اگر زمین بخورم هیچکس را ندارم که دستم را بگیرد.میدانم که ترس برای شروع کار بزرگترین سم است اما هر چه فکر میکنم نمیتوانم از این حس رهایی یابم.
حال سوال من از محضر شما دوستان عزیز انست که :
1-چه پیشنهادی برای یک کار موقت دارید؟
2-اگر نظر شما برای شروع یک کار موقت، ویزیتوری باشد ، ممنون میشوم اگر اطلاعات مفید و کاربردی در این رابطه دارید مرا مطلع نمایید(کدام شرکت و محصول جهت ویزیتوری بهتر است،درامد ماهانه این کار، خوبی ها و بدی های این کار و...)ناگفته نماند که در دوران دانشجوییم در تهران حدودا 10 سال پیش خودم ویزیتور نایلکس و کاورهای کت تبلیغاتی بودم که بعد از 9 ماه یک شرکت تبلیغاتی با حدودا 25 نفر ویزیتور تاسیس کردم اما از بازار فعلی ویزیتوری اطلاعاتی ندارم.
3- چگونه به صورت واقعا کاربردی و عملی با ترسم برای شروع کار ازاد مبارزه کنم ؟
بی صبرانه در انتظار پاسخ شما اساتید و دوستان محترم هستم
موفق و شادکام باشید
میشه ریسک کار آزادتون رو محاسبه کنید.
شما که مدرک حسابداری داری باید خیلی بهتر از ما بتونی یک کسب و کار رو مطالعه کنی و سود و زیانش رو مشخص کنی. ببینی در بدترین حالت ممکن میزان ضرر چه قدر هست.
میشه محاسبه کرد برای جلوگیری از ضرر بیشتر چه کار کرد. مثلا یک مغازه میگیرم تو گذر اصلی و پر رفت و آمد با اجاره بالا. یک کسب و کار اصولی هم توش راه می ندازم. ولی ممکنه به هردلیلی نتونه هزینه ها و اجارشو در بیاره. آیا راه حل براش گذاشتم تا جلوی ضرر بیشترو بگیرم؟ راه حلش شاید این باشه که بعد مثلا 3 ماه نتونستم سود کنم ولی بتونم مغازه رو واگذار کنم.
به نظر من اگر با حساب کتاب دقیق برید جلو احتمال ضرر کم و کمتر میشه.
سلام.
ترستون رو درک میکنم ، چون من هم تمام شرایط زندگیم در حال حاضر استرس زاست برام ( دانشجو ام ، تا دو ماه دیگه بجم به دنیا میاد ، کارم آزاده و... )
اما معجزه نترسیدن رو با چشمای خودم دیدم...

من هنوز که هنوزه باورم نمیشه که در شرایط فعلی شغلیم هستم و تمام ثانیه های شغلی و کاریم رو میدونم که خدا بهم کمک کرده.

اما اینکه شما که توی کار تبلیغات و ویزیتوری بودی و 25 نفر نیرو داشتی و الان میگی ازین کار نگرانی برام عجیبه !

من اتفاقا الان که اومدم توی انجمن ، برای پیدا کردن چندتا همکار بود ، اگر دوست داشتین به این پست مراجعه کنین و شرایط کار رو بخونین ...

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...#pid163841
سلام
توکل به خدا
آرامش داشته باشید، مشورت می کنید، همت می کنید و وضعیت رو بهتر می کنید
در همین انجمن دوستانی هستن که محصولاتی دارن، به اون ها پیشنهاد بدید که نمونه محصول بهتون بدن و شما ویزیتوری کنید
در شهرتون هم می تونید از عمده فروش ها محصولی رو تهیه کنید و ویزیتوری کنید
از این به بعد، برای شراکت و قراردادها نکاتی رو رعایت کنید و با وکیل مشورت کنید تا حقتون ضایع نشه.
پیشنهادم اینه که کار آینده تون که بهش علاقه دارید و ادامه ش می دید رو انتخاب کنید و وارد همون کار بشید.
لینک مرجع