سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کسب درآمد حین سربازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.
من حدود 16 روزه سربازیم رو شروع کردم آموزشی 01 تهران هستم و تقریبا از ساعت 5 عصر میتونم برم بیرون تا ساعت 8 و نیم که درب پادگان رو میبندند البته تا صبح هم میتونم بیرون باشم به شرطی که جای خواب داشته باشم.
می خواستم ببینم چه کاری می تونم انجام بدم حین سربازی که یه درآمدی داشته باشم؟
(05-05-2016 11:12 AM)amiryazdani138 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.
من حدود 16 روزه سربازیم رو شروع کردم آموزشی 01 تهران هستم و تقریبا از ساعت 5 عصر میتونم برم بیرون تا ساعت 8 و نیم که درب پادگان رو میبندند البته تا صبح هم میتونم بیرون باشم به شرطی که جای خواب داشته باشم.
می خواستم ببینم چه کاری می تونم انجام بدم حین سربازی که یه درآمدی داشته باشم؟

سلام
والا من در بهترین شرایط دوره آموزشی رو گذروندم،ولی اینقدر ما رو خسته میکردند دیگه رمقی برای هیچ کاری نبود!
مخصوصا" صبح ساعت 3 - 4 بیدارمون میکردند و تا غروب باید تمرین میکردیم!
نمیدونم در پادگان شما به چه صورت هست آیا از صبح تا همون ساعت 5 که میگی سخت گیری میکنند یا نه مثه هتل هست؟
اگه هتل هست ، میتونی بعد از 5 بری رستوران هایی هستند تا شب فعال هستن و نیاز به نیرو دارند و حقوق خوبی هم میدند.
سلام
رستوران ها و ... هستن که شاید بتونی از اون ساعت بری و جای خواب هم بهت می دن
اما این که صبح خودتو برسونی مرکز آموزش رو باید ببینی می تونی یا نه

من هم می خواستم زمان سربازیم کار کنم
اما بعدش ترجیح دادم از سربازی و بودن با دوستان لذت ببرم
و فکرم همین جا باشه
هر طور خودت صلاح می دونی
چند جا برو
اما حواست باشه که الان سربازیت مهمتره
هیچ کاری ،،،

مگر اینکه دل و جرات داشته باشی داخل خود پادگان یه چیزایی به سربازان بفروشی ،، مثل سیگار ،، یا از نوع مثبتش کارت تلفن ،،،

به فکر کار بیرون از پادگان نباش ، چون ساعت کاری شما هماهنگ با کسب و کارها نیست که درامدی بتونی به دست بیاری

ببین نیاز داخل پادگان و سربازها چیه و.....
لینک مرجع