سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروش روغن موتور بصورت خرده با قیمت عمده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها
یه ایده ای تو ذهنم دارم. بخوننین و نظرتونو بگین
من یه مدتی هست تو کار پخش روغن موتور هستم. الان میخام یه‌مغازه تو یه منطقه پرتردد بزنم و روغن موتور رو به قیمت عمده به افراد معمولی و نه صرفا تعویض روغنی ها بفروشم. نظرتون در این مورد چیه؟ شما خودتون اگه همچین مغازه ای باشه تزش خرید میکنین؟
دمتون گرم اگه نظر بدین10_004
چه روغن موتوری داری و با چه قیمتی عرضه می کنی دوست عزیز؟
روغن های شرکتی مثل بهران و ایرانول و سپاهان و روغن های متفرقه مثل لوبروفینت و کاسترول و توتال و الف و اینا
میخام به قیمت عمده بدم. مثلا بهران پیشتاز رو سی و یک تومن
من در کار فروش روغن موتور هستم اگه خواستی شماره تلفنت رو پیام خصوصی کن با هم حرف بزنیم
در کدوم شهر کارخونه دارید ؟
(05-05-2016 07:10 PM)aligoli نوشته شده توسط: [ -> ]در کدوم شهر کارخونه دارید ؟

کارحونه؟353535
تو تبریز مغازه دارم
میشه گفت از هر 100نفر شاید یک نفر برای ماشینشون روغن بخرند و یا خودشون عوض کنند یا ببرند تعویض روغنی براشون عوض کنه بقیه ماشین را می برند تعویض روغنی همه چیزها را از همون تعویض روغنی می خرند و عوض می کنه
پی اولا شما مشتری معمولی خیلی کم خواهید داشت
دوما من نوعی تعویض روغنی اگر اطلاع پیدا کنم شما دارید روغن را به قیمت عمده به خریدار عادی خرد میفروشید قطعا دیگه با شما کار نخواهم کرد چون کار شما به هم زدن نظم بازاره
(05-03-2016 03:12 AM)merlin001 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها
یه ایده ای تو ذهنم دارم. بخوننین و نظرتونو بگین
من یه مدتی هست تو کار پخش روغن موتور هستم. الان میخام یه‌مغازه تو یه منطقه پرتردد بزنم و روغن موتور رو به قیمت عمده به افراد معمولی و نه صرفا تعویض روغنی ها بفروشم. نظرتون در این مورد چیه؟ شما خودتون اگه همچین مغازه ای باشه تزش خرید میکنین؟
دمتون گرم اگه نظر بدین10_004

سلام به نظر من باید کنارش تعویضم انجام بدی ما افراد فنی کم داریم بعضی ها حتی اچار فرانسه هم از نزدیک ندیدن تا حالا
لینک مرجع