سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من یه باغ درخت بادام دارم میخواستم تغییر کاربری بدم به نظر شما درخت های بادام را کجا میتوانم بفروشم چون هرچی دور وبر جستجو کردم کسی را پیدا نکردم یزد هستم
سلام
تعداد و قیمت رو می فرمایید؟
درخت بادام در چه شرایط آب و هوایی و خاکی باید باشد؟
(05-04-2016 12:30 AM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

فک کنم بدوم آب هم رشد کنه.
اگر کسی قراره بخره همون درخت فروشی های اطرافتون هستند .درختها هم اگر سنشون زیاد باشه چون احتمال خیلی خیلی زیاد تجهیزات درآوردن درخت ندارید شاید از هر 10تا 3تاشون در مقصد سبز بشه برای همین ازتون ارزون تر میخرند غیر از اینکه به باغدار آشنا تضمینی بفروشید

براي موفقيت در كشت و پرورش بادام شرايط محيطي مطلوب ضروري است دما مهم‌ترين فاكتور اقليمي براي پرورش بادام است. بادام براي جوانه‌زني يكنواخت در بهار به سرماي زمستانه متوسطي نياز دارد (500-100 ساعت دماي كمتر از 7 درجه سانتي‌گراد) و نيز مقاومت آن به سرماي زمستان در حد متوسطي است (كمتر از ميوه هلو) گل‌هاي بادام در بهار از ساير ميوه‌ها به غير از فندق زودتر باز مي‌شوند و بنابراين نسبت به سرماي ديررس بهاره بسيار حساس هستند بادام براي رساندن ميوه خود نياز به 8-6 ماه فصل رشد دارد و در تابستان خواهان هواي گرم و خشك مي‌باشد
دوست عزیز شما در کدام استان زندگی می کنید
قصد کشت بادام دارید
(05-04-2016 02:16 PM)alide نوشته شده توسط: [ -> ]

براي موفقيت در كشت و پرورش بادام شرايط محيطي مطلوب ضروري است دما مهم‌ترين فاكتور اقليمي براي پرورش بادام است. بادام براي جوانه‌زني يكنواخت در بهار به سرماي زمستانه متوسطي نياز دارد (500-100 ساعت دماي كمتر از 7 درجه سانتي‌گراد) و نيز مقاومت آن به سرماي زمستان در حد متوسطي است (كمتر از ميوه هلو) گل‌هاي بادام در بهار از ساير ميوه‌ها به غير از فندق زودتر باز مي‌شوند و بنابراين نسبت به سرماي ديررس بهاره بسيار حساس هستند بادام براي رساندن ميوه خود نياز به 8-6 ماه فصل رشد دارد و در تابستان خواهان هواي گرم و خشك مي‌باشد
دوست عزیز شما در کدام استان زندگی می کنید
قصد کشت بادام دارید
خیلی ممنون از توضیحاتت
دوستی دارم در اصفهان (نمی دونم کجاش) زمین داره اما آب نداره.
و دوستی در روستای مروارید استان فارس، زمین دارن و انجیر کشت می کنن.
خواستم اگر مناسب اون ها باشه، بهشون پیشنهاد بدم. اما اطلاعات کافی ندارم.
درخت یا نهال؟؟؟ چندساله هستند
لینک مرجع