سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی در مورد کار در خدمات کامپیوتری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من توی یه سی دی فروشی و خدمات کامپیوتری کار میکنم،به این صورت که خودم یه سیستم گذاشتم تو مغازه و کارای اینترنتی و موبایلی انجام میدم،خود صاحب مغازه هم بیشتر تمرکزش رو فروش فیلم و بازی و قطعات کامپیوتر و ایناس،میخواستم بدونم به نظرتون چه کارای دیگه ای میتونم انجام بدم که درامدم بیشتر بشه؟
سلام

خیلی موقعیت خوبی داری
یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کن
و همون محصولات فروشگاه رو در فروشگاهت بذار و اینترنتی بفروش
با یه درصدی از صاحب مغازه بگیر و بفروش.

خودت چه خدماتی انجام می دی با اون سیستمی که داری اونجا؟
(04-30-2016 01:21 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

خیلی موقعیت خوبی داری

خودم کارای کافی نتی،کپی،پرینت،تحقیق،نصب ویندوز،نصب برنامه و بازی اندروید
از دوستان کسی ایده ی دیگه ای نداره؟
(04-30-2016 01:44 PM)vahid32 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-30-2016 01:21 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

خیلی موقعیت خوبی داری

خودم کارای کافی نتی،کپی،پرینت،تحقیق،نصب ویندوز،نصب برنامه و بازی اندروید
سلام.کارای فنی کامپیوتر هم مهارت دارین برای تعمیراتش ؟
تا حدودی بلدم ولی نه خیلی تخصصی
نظرت در مورد فروشگاه اینترنتی رو نگفتی!
فروشگاه اینترنتی فک نکنم جواب بده،با وجود فروشگاهای معتبری مثل دیجی کالا و کینگ دی ویدی و ....کی میاد از یه فروشگاه کوچیک که تنوع جنس هم نداره خرید کنه
(04-30-2016 11:56 PM)vahid32 نوشته شده توسط: [ -> ]فروشگاه اینترنتی فک نکنم جواب بده،با وجود فروشگاهای معتبری مثل دیجی کالا و کینگ دی ویدی و ....کی میاد از یه فروشگاه کوچیک که تنوع جنس هم نداره خرید کنه
قیمت های کالاهایی که در فروشگاهتون هست رو با قیمت های اینترنت مقایسه بکن و بهم بگو.
ضمن این که تعداد محصولات و تنوع محصولاتتون رو در نظر بگیر که چه طوره.
ببین
شما یه فرصت خوب داری؛ خیلی بخوان فروشگاه اینترنتی بزنن باید جنس داشته باشن و انبار. اما تو شرایط بهتری داری. سفارش که گرفتی، از فروشنده می گیری و می دی به خریدار و یه مبلغی برمی داری. نه سرمایه اولیه می خواد و نه انبار و ...
شما اگر قیمت کمتر از سایر فروشگاه ها بدی و تنوع جنست خوب باشه، می تونی فروش خوبی داشته باشی؛ چون کاربران کالایی که می خوان رو سرچ می کنن. وقتی قیمت کمتر باشه و توی عنوان نوشته باشی، در نتایج گوگل میاد و باعث می شه فروشت بالا بره.
می تونم برای اون ها راهنماییت کنم؛ اما قیمت محصولات باید خوب باشه.
صمن این که اگر اطرافتون فروشگاهی هست که محصولات مرتبطی می فروشه، اجناس اونم می ذاری در فروشگاهت و می فروشی. اصلا خودتو محدود نکن؛ یه موقع دیدی فروشگاه اینترنتیت این قدر جواب داد و سوددهی داشت که به عنوان شغل اصلیت انتخابش کردی.
خودت بسنج ببین فروشگاهت مشتری پسند می شه یا خیر. اگر سوالی داشتی یا نقطه ضعفی در کارت دیدی بگو تا همفکری کنیم
ان شاالله موفق باشی
من به جز فروشگاه اینترنتی کاری که بخوای همونجا انجامش بدی به ذهنم نرسیده تا الان.
(05-01-2016 02:17 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-30-2016 11:56 PM)vahid32 نوشته شده توسط: [ -> ]فروشگاه اینترنتی فک نکنم جواب بده،با وجود فروشگاهای معتبری مثل دیجی کالا و کینگ دی ویدی و ....کی میاد از یه فروشگاه کوچیک که تنوع جنس هم نداره خرید کنه
قیمت های کالاهایی که در فروشگاهتون هست رو با قیمت های اینترنت مقایسه بکن و بهم بگو.
ضمن این که تعداد محصولات و تنوع محصولاتتون رو در نظر بگیر که چه طوره.
ببین
شما یه فرصت خوب داری؛ خیلی بخوان فروشگاه اینترنتی بزنن باید جنس داشته باشن و انبار. اما تو شرایط بهتری داری. سفارش که گرفتی، از فروشنده می گیری و می دی به خریدار و یه مبلغی برمی داری. نه سرمایه اولیه می خواد و نه انبار و ...
شما اگر قیمت کمتر از سایر فروشگاه ها بدی و تنوع جنست خوب باشه، می تونی فروش خوبی داشته باشی؛ چون کاربران کالایی که می خوان رو سرچ می کنن. وقتی قیمت کمتر باشه و توی عنوان نوشته باشی، در نتایج گوگل میاد و باعث می شه فروشت بالا بره.
می تونم برای اون ها راهنماییت کنم؛ اما قیمت محصولات باید خوب باشه.
صمن این که اگر اطرافتون فروشگاهی هست که محصولات مرتبطی می فروشه، اجناس اونم می ذاری در فروشگاهت و می فروشی. اصلا خودتو محدود نکن؛ یه موقع دیدی فروشگاه اینترنتیت این قدر جواب داد و سوددهی داشت که به عنوان شغل اصلیت انتخابش کردی.
خودت بسنج ببین فروشگاهت مشتری پسند می شه یا خیر. اگر سوالی داشتی یا نقطه ضعفی در کارت دیدی بگو تا همفکری کنیم
ان شاالله موفق باشی
من به جز فروشگاه اینترنتی کاری که بخوای همونجا انجامش بدی به ذهنم نرسیده تا الان.

خیلی ممنون از راهنماییت،بنظرم ارزش امتحان کردنو داره،از وب و seo هم سر رشته دارم شاید یه فرجی شد
لینک مرجع