سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سوال:آموزش پخش حرفه ای تراکت؛ با درآمد 1 تا 3 ملیون
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
من یک سوال دارم. البته فعلا فقط سوال می پرسم هنوز تصمیمی برای کاری نگرفتم.
می خوام بدونم کسی مایل هست این حرفه رو همین الان شروع کنه و بتونه در کمتر از 1 ماه به درامد ماهیانه 1 تا 3 ملیون برسه؟ یعنی من بهش بگم چی کار کنه و کاسبی مال خودشه.
اگر آره. این سوالارم جواب بده:
- کدوم شهر؟
- آیا وقتت کامل آزاده؟ 7 روز هفته؟
- می تونی از صبح زود کارتو شروع کنی؟ هرچی زودتر بهتر؟
- توانایی مدیریت و روابط عمومیت چه طوره؟ می خوام ببینم می تونی کار چاپ و طراحی سفارش هاتم بگیری؟ همچنین یک شاگرد رو هم مدیریت کنی؟
- سن؟
- آیا از لحاظ شان اجتماعی با پخش تراکت مشکلی نداری؟
با سلام
من خودم اهل یزد هستم .و واقعا شرایط شو دارم میخواستم ببینم اگه ممکنه منو راهنمایی کنین.اکانت تلگرامم اینه Car_peug_saipa
اینم تیمیلم اگه چیز دیگه ای لازم بود بازم بگین ممنون از راهنمایتان
Saeedarnold007@gmail.com
سلام
اگر امکانش هست در تلگرام بیشتر صحبت کنیم :
jim_ti
سلام؛ لطفا منو هم راهنمایی کنید. تلگرام: psalmanpour@
(04-23-2016 10:46 PM)محمدرضا تراکت نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
من یک سوال دارم. البته فعلا فقط سوال می پرسم هنوز تصمیمی برای کاری نگرفتم.
می خوام بدونم کسی مایل هست این حرفه رو همین الان شروع کنه و بتونه در کمتر از 1 ماه به درامد ماهیانه 1 تا 3 ملیون برسه؟ یعنی من بهش بگم چی کار کنه و کاسبی مال خودشه.
اگر آره. این سوالارم جواب بده:
- کدوم شهر؟
- آیا وقتت کامل آزاده؟ 7 روز هفته؟
- می تونی از صبح زود کارتو شروع کنی؟ هرچی زودتر بهتر؟
- توانایی مدیریت و روابط عمومیت چه طوره؟ می خوام ببینم می تونی کار چاپ و طراحی سفارش هاتم بگیری؟ همچنین یک شاگرد رو هم مدیریت کنی؟
- سن؟
- آیا از لحاظ شان اجتماعی با پخش تراکت مشکلی نداری؟
سلام
وقت آزاد کامل
هرچه زودتر بهتر
توانایی مدیریت
سن24
با کار مشکلی ندارم
شیراز
سلام
وقت آزاد کامل
هرچه زودتر بهتر
توانایی مدیریت
سن24
با کار مشکلی ندارم
شیراز
09174838785
من یک اپلیکیشن ساختم که تقریبا تمومه و مونده چک نهایی و سپس فرستادن برای تایید توسط بازار.
نمی دونم چه قدر طول میکشه تا تایید شه و بیاد روی سایت بازار.
بعد از تایید شدن، تبلیغشو به مدیر انجمن میدم تا اگر جای خالی برای تبلیغ من داشتن بذارن تو سایت.
تجربه 2 سال پخش تراکت من داخل این اپلیکیشن هست.
سلام
چرا توضیحات بیشتر رو همین جا نمیزارین تا دوستان این قدر آی دی تلگرام ندن و البته بشه بیشتر استفاده کرد ازش
(05-08-2016 11:48 PM)محمدرضا تراکت نوشته شده توسط: [ -> ]من یک اپلیکیشن ساختم که تقریبا تمومه و مونده چک نهایی و سپس فرستادن برای تایید توسط بازار.
نمی دونم چه قدر طول میکشه تا تایید شه و بیاد روی سایت بازار.
بعد از تایید شدن، تبلیغشو به مدیر انجمن میدم تا اگر جای خالی برای تبلیغ من داشتن بذارن تو سایت.
تجربه 2 سال پخش تراکت من داخل این اپلیکیشن هست.

سلام، اپلیکیشنتون نسخه رایگان هست ؟
من نمی تونم توضیح بیشتر بدم چون تبلیغ تو انجمن ممنوع هست.
اپلیکیشن نسخه پرداخت درون برنامه ای هست. یعنی برای آموزش های اصلی باید اون رو خرید!
من از خیلی وقت قبل وقتی داشتم تراکت می زدم. مجبور بودم یک چسب بالاش بزنم و یکی پایین. این خیلی وقتمو می گرفت و باعث میشد کارم طول بکشه.
همش تو ذهنم این بود که اگر میشد فقط یک چسب بالا بزنم چه قدر جلو می افتادم و کارم به میزان چشمگیری زودتر تموم میشد.
شاید چیزی حدود 2 ماه وضعیت من این بود. راه حل هایی تو ذهنم اومده بود ولی تنبلی میکردم و اون راه حل ها رو پیگیری نمی کردم. تا بالاخره یک روز انجامش دادم. خیلی موفقیت آمیز بود.
کار من 2 ساعت زودتر تموم میشد! حدودا به جای 7 ساعت 5 ساعته فلنگو می بستم و خوشحال می رفتم خونه.
همون موقع به فکرم رسید چه قدر راه حل های ساده تفاوت های چشمگیر ایجاد میکنن. و همون زمان به فکرم رسید این قلق و قلق های مشابهش رو می تونم به دیگری یاد بدم تا اون اشتباهات من رو تکرار نکنه.
این اپلیکیشن اگر تایید شه حاوی تمام این قلق هاست.
من به شدت ناراحت میشم وقتی آگهی های استخدام تراکت پخش کن همشهری رو با اون قیمت های به شدت مسخره میبینم.
دوست ندارم از ما بیگاری بکشن. از اون طرف هم تراکتاشون بره تو سطل زباله.
می خوام سیستم برد-برد رو برای 2 طرف ماجرا ایجاد کنم.
به امید اون روز که تو آگهی های همشهری دیگه خبری از آگهی های بیگاری نباشه.
لینک مرجع