سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شریک - همکار - بازی رایانه ای
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
قصد دارم یه کسب و کار جدید و شروع کنم
اول علاقه خودم رو در نظر گرفتم بعد نیاز بازار و دیدم کلی تهران رو بالا پایین کردم و کلی اطلاعات بدست آوردم تا بالاخره فهمیدم علاقه ام می تونه بسیار پر درآمد باشه

قصد تاسیس یک خانه بازی دارم که واقعا به معنای واقعی تکمیل باشه و مثل خیلی از این فروشندگان گرامی تهران جعبه فروش نباشه(اصلاح از جعبه فروش یکی کسی که کالا رو نمیشناسه و صرفا میگه این x تومن حالا چی هست و...) برای این ایده هم مغازه ای در نظر گرفتم هم قصد تاسیس سایت را براش دارم. همانطور که گفتم یک خانه بازی نیاز مشتری واقعا برطرف گردد.

حال برای این کار نیاز به یک همکار و شریک دارم
ترجیحاً : اهل تهران - جنوب تهران
بازی های رایانه را بشناسه و تجربه داشته باشه
فعال و خودش برخورد باشه ( این از همه مهم تره)
مسائل مالی راه اندازی قابل چانه زنی هست و مسئله مهم به حساب نمیاد.

دیگر دوستان در مورد این ایده نیز نظراتشان را بفرمایند . ممنون و مچکر
سلام

منظور از خانه بازی چیه؟
چقدر باید اورده ی مالی حداقل داشته باشیم؟
(04-23-2016 07:10 AM)alijemi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
قصد دارم یه کسب و کار جدید و شروع کنم
اول علاقه خودم رو در نظر گرفتم بعد نیاز بازار و دیدم کلی تهران رو بالا پایین کردم و کلی اطلاعات بدست آوردم تا بالاخره فهمیدم علاقه ام می تونه بسیار پر درآمد باشه

قصد تاسیس یک خانه بازی دارم که واقعا به معنای واقعی تکمیل باشه و مثل خیلی از این فروشندگان گرامی تهران جعبه فروش نباشه(اصلاح از جعبه فروش یکی کسی که کالا رو نمیشناسه و صرفا میگه این x تومن حالا چی هست و...) برای این ایده هم مغازه ای در نظر گرفتم هم قصد تاسیس سایت را براش دارم. همانطور که گفتم یک خانه بازی نیاز مشتری واقعا برطرف گردد.

حال برای این کار نیاز به یک همکار و شریک دارم
ترجیحاً : اهل تهران - جنوب تهران
بازی های رایانه را بشناسه و تجربه داشته باشه
فعال و خودش برخورد باشه ( این از همه مهم تره)
مسائل مالی راه اندازی قابل چانه زنی هست و مسئله مهم به حساب نمیاد.

دیگر دوستان در مورد این ایده نیز نظراتشان را بفرمایند . ممنون و مچکر

شما می دونید چه مقدار هزینه براس ساخت یک بازی و یا برای تاسیس خانه بازی نیاز هست ؟
لینک مرجع