سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نظرتون در مورد اینکه برم خدمت یا نرم چیه؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی.
من چهارشنبه باید برم سربازی.
می خواستم نظرتون رو در مورد اینکه برم یا نرم بدونم.
من خودم که نمیخوام برم کار دولتی که نیاز به کارت پایان خدمت داشته باشه.
ادامه تحصیل هم که نمیخوام بدم چون تا اینجا هم که درس خوندم لیسانس گرفتم خیری تا حالا ازش ندیدم.
گواهینامه هم که دارم.
فقط یه بحث مهاجرت به خارج و اخذ جواز کسب میمونه که نیاز به کارت پایان خدمت دارم.
به نظرتون میصرفه نرم خدمت؟
چه مشکلی برام پیش میاد اگه نرم؟
نمیشه نرم و 8 سال دیگه بخرمش؟
لیسانس حسابداری دارم.
24 ساله .
مجرد.
دوستان اگه میشه سریع راهنمایی کنید.
چون تا فردا وقت دارم تصمیم بگیرم که برم یا نرم.
با تشکر.
سلام دوست عزیز
بهتریت برید بهتر از اینست یه عمر دغدغه پایان خدمت داشته باشی الان دور از جون بخواهی بمیری پایان خدمت میخواهد برو یعدفه خیال خودتو راحت کن ......موفق باشی یاعلی
ممنون.
دوستان نظر دیگه ای ندارند؟
منم نظرم به نظرت بيشتر نزديك خودمم سربازي جلومه نميدونم برم يا نه اما احتمال فروش سربازي زياد با توجه به وضع اقتصادي
اين چند سال كار كن بعدش بخر نظره منه تجربه اي هم ندارم هم سنه خودتم بازم دوستان با تجربه بگن
اگر الان کار خودت رو‌ داری و‌ درآمدت خوبه نرو و چند سال دیگه پولش رو‌بده
الان که کار و درآمدی ندارم.
مسئله اینجاست که آیا 8 سال دیگه این قانون خرید خدمت پابرجا میمونه؟
سلام دوست عزیز
خودت هم میدونی که چقدر باهم تلفنی صحبت کردیم،خیلی خلاصه و جدی بهت میگم برو سربازی ، چون سازمان وظیفه عمومی ناجا هر هفته داره بخشنامه به سراسر کشور ارسال میکنه و تبصره های مختلف !! ( نمونه ش قانون کفالت بود ف اول که میگفتن هرکی پدرش سنش 50 هست یکی فرزندان میتونه معافیت کفالت بگیره ، بعد شد 55 ، بعد 60 ، همینطور شد الان 75 !!! )
اگه سربازی نری دردسرش زیاده ، کارت پایان خدمت که فقط برای کار دولتی نیس داداش !
فرض مثال میخوای کارت بازرگانی بگیری یا نمیدونم یک وامی اول میگن کارت پایان خدمت داری یا نه !!!
الکی عمرت رو تلف نکن، بخدا سربازی ترس نداره ، مطمئن باش تو سربازی موقعیت هایی برات پیش خواهد اومد و یاد میگیری برای زندگیت چگونه برنامه ریزی کنی.
یا علی بگو اول اردیبشهت برو خدمت..
حالا کدت کجا خورده داداش ؟
(04-19-2016 02:11 AM)business_nuts نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
خودت هم میدونی که چقدر باهم تلفنی صحبت کردیم،خیلی خلاصه و جدی بهت میگم برو سربازی ، چون سازمان وظیفه عمومی ناجا هر هفته داره بخشنامه به سراسر کشور ارسال میکنه و تبصره های مختلف !! ( نمونه ش قانون کفالت بود ف اول که میگفتن هرکی پدرش سنش 50 هست یکی فرزندان میتونه معافیت کفالت بگیره ، بعد شد 55 ، بعد 60 ، همینطور شد الان 75 !!! )
اگه سربازی نری دردسرش زیاده ، کارت پایان خدمت که فقط برای کار دولتی نیس داداش !
فرض مثال میخوای کارت بازرگانی بگیری یا نمیدونم یک وامی اول میگن کارت پایان خدمت داری یا نه !!!
الکی عمرت رو تلف نکن، بخدا سربازی ترس نداره ، مطمئن باش تو سربازی موقعیت هایی برات پیش خواهد اومد و یاد میگیری برای زندگیت چگونه برنامه ریزی کنی.
یا علی بگو اول اردیبشهت برو خدمت..
حالا کدت کجا خورده داداش ؟
آموزشی 01 تهران خوردم.
سلام

در پیام خصوصی در موردش صحبت کردیم با هم
من تازه خدمتم تموم شده؛ ابتدای همین فروردین که الان آخرین روزشه.
سربازی خیلی خوبه
بستگی داره کجا باشی و چه کار کنی و بیش از همه بستگی به خودت داره. برو سعی کن خودت رو قوی کنی، اراده تو قوی کنی، صبرتو زیاد کنی، پای ارزش هات بایستی. همه ی اون سختی هایی که می گن سربازی داره، اولشه و آخرش یا بعدش می فهمی که اون سختی ها از زندگی راحتت چه قدر مفیدتر و سازنده تر بوده.
همه ی اون چیزهایی که شاید سختی و بد و ... تلقی بشه از نظر بعضی ها، همه ش باعث می شه بعدش متفاوت از قبل از سربازی باشی. من دیدم تفاوت فردی که خدمت رفته و کسی که نرفته، کسی که خدمتش سخت بوده و کسی که خورده و خوابیده در خدمت.
با دید مثبت و این که مدت زمانی هست که داری اونجا زندگی می کنی، برو و سعی کن هر چیز مثبتی که اون جا در همرزمات و سایرین می بینی رو به خودت اضافه کنی.
ان شاالله سلامت باشی و سربازی برات مفید باشه. برای من و خیلی ها مفید بوده.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع