سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با هیچ هم میشه به درآمد رسید اونم از طریق اینترنت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام سلام سلام و بازهم سلام یه سلام با کلی انرژی مثبت12_002

الآن لابد اسم تاپیک و خوندید و گفتید آره بریم داخلش یه راهیه واسه کسب درآمد بدون سرمایه و اینا ولی همین اول بگم نه عزیز اشتباه میکنی چرا که این تاپیک و زدم که فقط داستان زندگی خودمو از وقتی که با نت آشنا شدم و اتفاقات و کسب درامد هایی که داشتم و براتون تعریف کنم شاید ذهنتون کمی باز بشه و شماهم قدمی برداریدBlush

دیدید بعضی هارو که از طریق یه روش و یا ایده و یا هر راهی به درآمدی میرسن هرکی ازشون میپرسه چ جوری واسه گفتنش روشش تفره میرنUndecidedDodgy فک میکنن دس زیاد میشه والا

خب مقدمه ها بسه بریم سر اصل مطلب یادمه که حدود 2 سال پیش وارد دنیای بی کران اینترنت شدم( قبلا بودما ولی جدی ن) ورودمم نه جنبه کسب درامد داشت و نه چیز دیگه فقط واسه وقت گذرونی و وبگردی و چت و اینا، اما یروزی که تو یه سایتی که اسمشو یادم نمیاد بنری در خصوص کسب درآمد از اینترنت دیدم کمی توجهمو جلب کرد و میشه گفت قلقلکم دادConfused ولی باز زیاد پیگیر نشدم ولی دیدم این بنرا شد یکی دوتا سه تا چارتا و ...... دیگه کم کم پیگیرشون شده بودم. یادمه که انموقع تو جساب بانکیم تنها 100 تومن بودش و تو اون مدتی که با این سایت های فروشنده بسته های کسب درامد آشنا شده بودم شده بود صفر تومن.همه پولمو از این بسته های مضخرف و مسخره خریده بودم که اونجا بود که فهمیدم بابا درآمد از نت چیه و همه اینا کلاهبرداریه و فلان مدتها رنیومدم سمتشون تا اینکه یبار جمله کسب درامد از اینترنت و سرچ کردم و چن تا سایت و باز کردم که توشون کسب درآمد از سایت های کلیکی رو آموزش میداد منم خوندم و باز شروع کردمUndecided الآن برید تو سایت های کلیکی رو نگاه کنید فک کنم تو همشون من حساب دارما10_003: اما بابا درامد کجا بود همش بیخودی وقتمو تلف میکردم
اینجا بود که دیگه داشتم میفهمیدم که بابا کسب درآمد یک روزه چند ساعته و یا با چند کلیک همش چرت و پرته و تو نتم باید مثل باقی جاها زحمت بکشی و پول درآری
خلاصه با جست و جوهای بیشتر فهمیدم شغل هایی مثل نویسندگی و اینا هم هست تو نت و با یه آگهی مواجه شدم که توش سایت گویا ورزش( که الآن دیگه نیست و فقط گویا آی تی هست) دنبال نویسنده می گشت. عاغا منم که عشق ورزش رفتم زنگ زدم و قرار شد دوروز آزمایشی کار کنم که تو اون دو روز فهمیدم که بیشتر استعدادم در زمینه سایت های تفریحی هستش تا ورزشی و اینا10_003 اما دمش گرم آقای ذاکری مدیر سایت با حوصله بهم توضیح داد که عاغا اینطوری بنویس اونطوری بنویس و فلان و فلان و کمی راه افتادم و تایپمم که کم کم داشت فوق العاده میشد. حدود 1 ماه و نیم با این سایت کار کردم و با توجه به یه نرم افزاری که اسمشو نمیدونم دستمزدم و بر حسب کلمه حساب کردن که شده بود حدود 300 تومن حدود 200 تومنشو گرفتم و چند روز دیگه کار کردم و به دلیل بدقولی های مداوم بنده و چند مسائل دیگه قطع همکاری کردیم و باقی پولمم نگرفتم ولی خداییش ازشون راضی ام کلی چیز بهم یاد دادن5_004
این اولین قسمت داشتان کسب درآمد من بود به زودی با ادامه داستان بر می گردم12_002
لینک مرجع