سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: قصد راه اندازی یک مغازه دارم از ایده هاتون می خوام استفاده کنم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
قصد راه اندازی یک مغازه دارم که صبح ها صبحانه ارائه بده و عصر ها اسنک و ابمیوه و بستنی ارائه بده
می خوام بدونم به نظرتون چه چیز های دیگه ای در کنار موارد ذکرشده قرار بدم تا فروشم زیاد بشه
و ایده هاتون برای جذب مشتری برای این مغازه ای که می خوام افتتاح کنم چیه؟
سلام

محل مغازه مشخصه؟

پر رفت و آمده؟ و مشتری خواهید داشت؟

صبحانه رو نمی دونم مشتری دارید یا خیر. و این که چه چیزی ارائه می دید.
اما اگر محل پر رفت و آمد باشه، میان وعده خوب جواب میده؛ مثلا آبمیوه و سایر نوشیدنی ها، بستنی و متعلقات و خوردنی ها مانند کیک و دونات و ...
عصرها هم که اسنک و آبمیوه و ...
اگر واقعا محل مغازه مشخصه و خوبه، از همین ابتدا یا در آینده وقتی که فروشتون معلوم شد و خوب بود، می تونید مینی پیتزا یا پیتزای قیفی هم عرضه کنید.

موفق باشید
ممنون بابت راهنمایی که کردین
به نظر شما با چه ایده ای مشتری جذب کنم
(مثلا بعضی از مغازه ها در ازای خرید از ان ها یک جنس رایگان بهتون می دن)
(04-14-2016 09:36 PM)arshimen نوشته شده توسط: [ -> ]قصد راه اندازی یک مغازه دارم که صبح ها صبحانه ارائه بده و عصر ها اسنک و ابمیوه و بستنی ارائه بده
می خوام بدونم به نظرتون چه چیز های دیگه ای در کنار موارد ذکرشده قرار بدم تا فروشم زیاد بشه
و ایده هاتون برای جذب مشتری برای این مغازه ای که می خوام افتتاح کنم چیه؟

در چه منطقه ای هست ؟
دوست گرامی، از دمنوش متناسب با مزاج های مختلف هم خوبه، خصوصا اگه خصوصیات اون دمنوش هم توی یه کارت یا برگه کاغذ کوچیک کنار دمنوششون واسشون سر میز ببرید، این باعث میشه با اعتماد بیشتر به شما و حس بهتری اون دمنوشو بنوشن. آرزوی موفقیت برای شما میلیاردر آینده رو دارم ☺☺
سلام
پیراشکی
باقلوا
ذرت مکزیکی
سمبوسه
سوسیس چوبی
کول کاپ
برای جذب مشتری هم هیچی مثل تنوع و تمیزی جواب نمیده
به خاطر این ایده ها و کمک هاتون ازتون ممنونم
واقعا ایده های عالی بودن
لینک مرجع