سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید از سایت علی بابا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام دوستان من قصد خرید از سایت علی بابا رو دارم میخاستم اگه تجربه مشابهی دارید بهم منتقلش کنید.من از یک gold supplier از طریق Trade Assurance میخام خرید کنم.نظر شما راجع به بازرسی داخل علی بابا چیه و البته حمل هوایی کالا

با تشکر
من خرید می کنم
هیچ مشکلی هم نیست
کالا هم طبق روش پستی که انتخاب می کنی بدستتون می رسه
(04-14-2016 07:09 PM)mahdi6940 نوشته شده توسط: [ -> ]من خرید می کنم
هیچ مشکلی هم نیست

دم شما گرم کالای شما چی هستش؟چه مقدار خرید میکنید ؟از طریق صرافی تو trade asuuranceپرداخت میکنید؟واینکه الان TNT, DHLدیگه تو ایران کارنمیکنن از چه طریقی جنساتون میرسه دستتون؟ببخشید فضوای البته
دوست عزیز بیشتر اجناس گمرکی زیاد میگیرن
من یه دستبند 4000 تومنی گرفتم 20000 تومن گمرک خواستند
برگشت دادم
(04-14-2016 08:09 PM)alirahimi_it نوشته شده توسط: [ -> ]
هیچ مشکلی هم نیست

دم شما گرم کالای شما چی هستش؟چه مقدار خرید میکنید ؟از طریق صرافی تو trade asuuranceپرداخت میکنید؟واینکه الان TNT, DHLدیگه تو ایران کارنمیکنن از چه طریقی جنساتون میرسه دستتون؟ببخشید فضوای البته

سلام
گوشی موبایل و تجهیزات جانبی و هر چه که سفارش بدن
هر چه حجم خرید رو ببرید بالا سود بیشتری می کنید
اکثر فروشنده ها در چین و هنگ کنگ هر چه تعداد رو ببری بالا تخفیف بیشتر میدن
اوایل با پی پال یا ویزا پرداخت می کردم اما اطلاع دارید که دلار الکترونیکی از دلار فیزیکی گرونتره
در حال حاضر حواله می کنم
Dhl و tnt جدیدا کار نمی کنن؟ آخه اینا تو ایران فعالند که!
با پست ems میتونید کار کنید که همون پست لاکپشتی داغون دولتی خودمونه که میاره درب منزل.
پست آرامکس عالین ولی دفتر منطقه ای دارن. یعنی میاره نزدیک ترین دفتر به شما و شما باید برید تحویل ب...ید
توی اکثر مراکز استانها دفتر دارن. یه هفته ای میرسونن ایران
خیلی سریع هستند. دفاترش در ایران و شماره تلفن

http://www.aramex.com/offices/default.aspx

اگه جنستون هم زیاد باشه( کانتینری )باید با شرکت های حمل و نقل بین المللی هماهنگ کنید ک اون جریانش جداس.
در مورد گمرگ
همونطور که اطلاع دارین گمرک الکترونیکی شده و فوق العاده سخت می گیرن.
طبق قانون گمرک هر کالایی که ارزش اون تا 80 دلار باشه بسته پستی محسوب میشه و گمرک نمی خوره. البته همه چی بستگی به مامور گمرکی داره که اونجاست من تا 500 دلار هم خرید داشتم ولی گمرک نخورد!
حقوق ورودی کالا رو از سایت گمرک میتونید استخراج کنید یا به گمرک شهرتون مراجعه کنید.
هر کالایی حقوق ورودی خودشو داره. و باید کالاهایی که حقوق ورودی پایینی دارن انتخاب کنید.
شما باید تمام جوانب رو بسنجید از جمله قبمت کالا و هزینه حمل و حقوق ورودی گمرک و تمامی قیمت هایی که میخوره تا بدستتون میرسه بعد اقدام به خرید کنید.
موفق باشید
(04-15-2016 03:52 PM)mahdi6940 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-14-2016 08:09 PM)alirahimi_it نوشته شده توسط: [ -> ]
هیچ مشکلی هم نیست

سلام
گوشی موبایل و تجهیزات جانبی و هر چه که سفارش بدن
هر چه حجم خرید رو ببرید بالا سود بیشتری می کنید
اکثر فروشنده ها در چین و هنگ کنگ هر چه تعداد رو ببری بالا تخفیف بیشتر میدن
اوایل با پی پال یا ویزا پرداخت می کردم اما اطلاع دارید که دلار الکترونیکی از دلار فیزیکی گرونتره
در حال حاضر حواله می کنم
Dhl و tnt جدیدا کار نمی کنن؟ آخه اینا تو ایران فعالند که!
با پست ems میتونید کار کنید که همون پست لاکپشتی داغون دولتی خودمونه که میاره درب منزل.
پست آرامکس عالین ولی دفتر منطقه ای دارن. یعنی میاره نزدیک ترین دفتر به شما و شما باید برید تحویل ب...ید
توی اکثر مراکز استانها دفتر دارن. یه هفته ای میرسونن ایران
خیلی سریع هستند. دفاترش در ایران و شماره تلفن

http://www.aramex.com/offices/default.aspx

اگه جنستون هم زیاد باشه( کانتینری )باید با شرکت های حمل و نقل بین المللی هماهنگ کنید ک اون جریانش جداس.
در مورد گمرگ
همونطور که اطلاع دارین گمرک الکترونیکی شده و فوق العاده سخت می گیرن.
طبق قانون گمرک هر کالایی که ارزش اون تا 80 دلار باشه بسته پستی محسوب میشه و گمرک نمی خوره. البته همه چی بستگی به مامور گمرکی داره که اونجاست من تا 500 دلار هم خرید داشتم ولی گمرک نخورد!
حقوق ورودی کالا رو از سایت گمرک میتونید استخراج کنید یا به گمرک شهرتون مراجعه کنید.
هر کالایی حقوق ورودی خودشو داره. و باید کالاهایی که حقوق ورودی پایینی دارن انتخاب کنید.
شما باید تمام جوانب رو بسنجید از جمله قبمت کالا و هزینه حمل و حقوق ورودی گمرک و تمامی قیمت هایی که میخوره تا بدستتون میرسه بعد اقدام به خرید کنید.
موفق باشید

دم شما گرم راستش من کارت بازرگانی دارم و تعرفه گمرکی و هزینه هاشو حساب کردم نزدیک 4500دلار خریدمه و وزن بارم 40-50کیلو.پست ایران این بارو میاره مگه؟dhl و tntدیگه فعالیت ندارن متاسفانه تو حملش مشکل دارم.یکیم بنظرتون بدم ترخیص کار یا خودم از پس ترخیصش برمیام؟بعد دلار حواله 3500میزنن با کارمزد صرافی درسته؟
لینک مرجع