سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دیگه از این وضعیت خسته شدم....کمک....
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت همه
من یک فرد متاهل26 ساله فارغ التحصیل مهندسی مدیریت پروژه اهل همدان فعلا شاغل در یک شرکت که ماهی 900 حقوق میده (ولی تا بده بیچاره میکنه یعنی ی ماه میده ی ماه نمیده خلاصه در هم برهمه که خیلی اذیت کننده و خسته کنندست) .
حالا سوالم اینه به نظر شما منی که اصلا سرمایه ندارم و کلی قسط و بدهی دارم و دارم افسردگی میگیرم از وضع موجود ، به نظر شما چکار میتونم برا کسب درآمد مستقل انجام بدم ؟
لطفا کمکم کنید ایده خود اشتغالی و ... بدید که دیگه دارم داغون میشم . بی پولی هم پدرمو داره درمیاره.
فقط لطفا تو ایده هاتون همه شرایط بالا رو درنظر بگیرید.
(04-14-2016 09:33 AM)vahideh551 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام برهمگی

من یک مدرس حق التدریس دانشگاهم رشته برنامه ریزی اموزشی.خیلی دوسدارم یه کاری برای خودم راه بندازم اما نمیدونم چی باشه از کجا شروع کنم.من نیاز به همفکری شما و ایده هاتون دارم.سرمایه ایی هم ندارم و روی وام حساب کردم.امروز تازه عضو این سایت شدم و دقیقا نمیدونم کجا مطلبمو بذارم.اینم ایمیلمهVKNET94@GMAIL.COM

سلام
خوش اومدید به جمع ما
طبق گفته ی خودتون، سرمایه ی مالی ندارید
پس بهتره از سرمایه های دیگه تون برای کسب سرمایه استفاده کنید؛ مثلا تدریس خصوصی یا مشاوره تحصیلی و ...
مگر این که وام به دستتون برسه.
جه مهارت ها و توانایی هایی دارید؟ علاقه هاتون؟ کسب و کارهای نزدیک شما؟ پول نقدی که می تونید داشته باشید برای آغاز کسب و کار چه قدره؟ کجای ایران عزیز هستید؟ و ...
اینارو پاسخ بدید، بهتر می تونیم باهاتون همفکری کنیم.
موفق باشید
چند تا کار هست که تو همدان میشه انجام داد.
اول بگین که:
ماشین دارین یا نه؟
ساعت کاریتون از چند تا چنده؟
اگه شغل با درامد مناسب تو شهر دیگه ای باشه حاضرین نقل مکان کنین؟
(04-16-2016 12:47 AM)vsma69 نوشته شده توسط: [ -> ]چند تا کار هست که تو همدان میشه انجام داد.
اول بگین که:
ماشین دارین یا نه؟
ساعت کاریتون از چند تا چنده؟
اگه شغل با درامد مناسب تو شهر دیگه ای باشه حاضرین نقل مکان کنین؟

سلام
ساعت کاریم 8.5 تا 1 و 5 تا 7.5
ماشین هم میشه جور کرد
بستگی به شرایطش داره.
دوستان لطفا منو راهنمایی بیشتری بفرمایند.
(04-14-2016 09:42 AM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-14-2016 09:33 AM)vahideh551 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام برهمگی

من یک مدرس حق التدریس دانشگاهم رشته برنامه ریزی اموزشی.خیلی دوسدارم یه کاری برای خودم راه بندازم اما نمیدونم چی باشه از کجا شروع کنم.من نیاز به همفکری شما و ایده هاتون دارم.سرمایه ایی هم ندارم و روی وام حساب کردم.امروز تازه عضو این سایت شدم و دقیقا نمیدونم کجا مطلبمو بذارم.اینم ایمیلمهVKNET94@GMAIL.COM

سلام
خوش اومدید به جمع ما
طبق گفته ی خودتون، سرمایه ی مالی ندارید
پس بهتره از سرمایه های دیگه تون برای کسب سرمایه استفاده کنید؛ مثلا تدریس خصوصی یا مشاوره تحصیلی و ...
مگر این که وام به دستتون برسه.
جه مهارت ها و توانایی هایی دارید؟ علاقه هاتون؟ کسب و کارهای نزدیک شما؟ پول نقدی که می تونید داشته باشید برای آغاز کسب و کار چه قدره؟ کجای ایران عزیز هستید؟ و ...
اینارو پاسخ بدید، بهتر می تونیم باهاتون همفکری کنیم.
موفق باشید

سلام دوست عزیز
اول از همه سوال این دوستمون رو کامل پاسخ بدید تا شفافتر شما رو راهنمایی کنیم.
یک تجربه از خودم بگم ، ببینید خیلی از دوستانم بهم کار معرفی میکردن که خیلی راحت میشد من با اون شغل میلیونر میشدم، اما من قبول نکردم چون مهارت میخواست ،من مهارتش رو نداشتم،دوم اینکه علاقه نداشتم!
هر انسانی هم باید جستجو کنه به چه مهارت و شغلی علاقه داره ، موفق شدن در شغلی که بهش علاقه داری 100 برابر باارزش تر شغلی هست که شما علاقه ندارین!
من شغلم بد نیست بیشتر آدما ، محیط رو با شرایط البته دوست ندارم.
حالا فکر کنید اگه 15 تومن هم سرمایه داشته باشم چطور؟
چند وقت دیگه فصل گردو میشه همدان هم منبع گردو از کشاورز با قیمت کم بخرید بیایید شهرهای دیگه بفروشید اول کار سخته اما اگر فروشنده در مبدا و خریدار مقصد را پیدا کردید سالهای بعد خیلی راحت می توانید سود کنید

از امکانات رایگان داخل نت مثل تلگرام و اینستاگرام و......می تونید استفاده کنید مخصوصا اگر در طول روز خانومتون بیکاره
سلام،منم دانشگاه حق التدريسم،راهنمایی میخوام برای یه کار نیمه وقت پولساز،ممنون
(05-04-2016 02:41 AM)amir386 نوشته شده توسط: [ -> ]من شغلم بد نیست بیشتر آدما ، محیط رو با شرایط البته دوست ندارم.
حالا فکر کنید اگه 15 تومن هم سرمایه داشته باشم چطور؟
بهتره خودتون رو به سفارش ها محدود نکنید
یعنی صبر نکنید فرد یا شرکتی به شما سفارش چاپ روی تعداد اندکی از اشیا بده.
محصولات عمومی تولید کنید و بفروشید؛
مثلا روی لیوان ها یک تصویر یا شعر بنویسید و عرضه کنید به بازار؛ یکی تولید کنید، ببرید ویزیتوری کنید و سفارش بگیرید، سپس چاپ کنید و تحویل بدید.
ماوس پد و پازل با طرح های عمومی بزنید.
یه سایت بزنید و مثلا روز پدر، چند بیت یا کلام کوتاه برای پدر تهیه کنید و روی لیوان ها چاپ کنید و سفارش بگیرید به عنوان هدیه ی روز پدر؛ به این صورت که چند طرح یا بیت شعر مناسب تهیه کنید و یک لیوان با هر طرح رو چاپ کنید، سپس توی کانال تلگرام و سایتتون بذارید و مشتری می تونه سفارش بده که زیر اون تصویر یا بیت شعر هر چی بخواد براش اضافه کنید. مثلا برای روز مادر، یک بیت شعر باشه و زیرش مشتری سفارش میده بنویسید براش : "از طرف فرزندانت" یا "فاطمه و علی".

یه جایی در همین انجمن هم عرض کردم روشی برای همکاری بین شما و سایر شرکت ها؛ مثلا یه فروشگاه اینترنتی که فروشی انجام میده، یه ایمیل برای مشتریش ارسال بشه که به عنوان هدیه ای از طرف شما و اون فروشگاه اینترنتیه؛ مثلا 6 لیوان با طرح دلخواه شما با تخفیف 25% فقط تا 3 روز فرصت دارید. حتما ضرب العجل تعیین کنید. اما اگر مشتری بعدش هم تماس گرفت یا ارتباط برقرار کرد، سفارششو بپذیرید A00 (16)
همچنین در ازای هر خرید، یک هدیه ای بابت خرید بعدی به مشتری بدید.

از این روش ها استفاده کنید؛ این هارو به کار بگیرید. شاید در ظاهر بی فایده به نظر برسن. اما واقعا تجربه ش ارزش داره. ضمن این که اجرایی کردنشون هزینه ی آنچنانی نداره
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع