سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اقرارنامه مدیران و سوءپیشینه رو چطور تهیه کنیم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان در فرمهای ثبت نام شرکت توی سایت http://irsherkat.ssaa.ir وقتی اشخاص رو ثبت میکنی دو تا گزینه اقرانامه مدیران و گواهی سوءپیشینه داره. این دو تا رو چطور باید تهیه کرد؟
تا جایی که میدونم سوءپیشینه رو باید از پلیس +10 گرفت ولی معرفی نامه میخواد! پس من چطور سوء پیشینه بگیرم؟
اقرارنامه رو چطور؟
معرفی نامه نمیخواد.
شما برو +10 بو من سوپیشینه میخوام. گفت برای چی بگو میخوام شرکت ثبت کنم.
سوپیشینه لازمه.

توضیح اضافه نده که فکر کنه چیزی نمیدونی و بخواد زیاد حرف بزنه.
(04-06-2016 01:00 PM)rezaeee نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستان در فرمهای ثبت نام شرکت توی سایت http://irsherkat.ssaa.ir وقتی اشخاص رو ثبت میکنی دو تا گزینه اقرانامه مدیران و گواهی سوءپیشینه داره. این دو تا رو چطور باید تهیه کرد؟
تا جایی که میدونم سوءپیشینه رو باید از پلیس +10 گرفت ولی معرفی نامه میخواد! پس من چطور سوء پیشینه بگیرم؟
اقرارنامه رو چطور؟

سلام دوست عزیز
شما باید بری دادگستری شهرتون نامه بگیری و اون نامه رو ببری آگاهی قسمت تشخیص هویت که برات سوءپیشینه بدند
اقرارنامه رو هم باید بری ثبت محضری دریافت کنید
موفق باشین
دو نسخه شرکتنامه تکميل شده
دو نسخه تقاضانامه تکميل شده
دو نسخه اساسنامه تکميل شده
اصل مجوز فعاليت از مراجع ذيربط در مواردي ثبت موضوع نياز به مجوز داشته باشد
تصوير برابر با اصل مدارک احراز هويت کليه شرکاء, مديران
در صورت داشتن هيأت نظار(درمواردي که تعداد شرکاء بيش از 12 نفر باشند)
اصل گواهي عدم سوءپيشينه جهت اعضاء هیأت مديره، مديرعامل
دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومي موسسين
اصل وکالتنامه وکيل دادگستري در صورتي که ثبت شرکت توسط وکيل صورت پذيرد
ارائه اقرارنامه مدیران و بازرسان
دوستان آیا مدارکی که از اون خطی که قرمز کردم به پایین خواسته، در صورت داشتن شرطی است که با قرمز نوشته شده؟

من میخوام یه شرکت مسئولیت محدود ثبت کنم. خودم بشم مدیرعامل و برادرم رو هم همینطوری الکی فقط بنویسم تا شرکت ثبت بشه(چون زیر 2 نفر گویا ثبت شرکت ممکن نیست؟!). حالا نمیدونم سو<پیشینه و اقرارنامه مدیران برای برادرم هم باید بگیرم؟
اصلا نمیدونم سمت برادرم رو چی بزنم؟ اگر بزنم بازرس دیگه نیاز به این مدارک نداره واسه ایشون؟
اقرارنامه ی مدیران آیا فرم مشخص و رسمی داره و برم محضر و فقط امضاش کنم باید؟
یا باید خودم متنش رو از قبل بنویسم و ببرم اونجا رسمی کنم؟
محضر کپی برابر اصل مدارک هم انجام میده؟
سلام دوست عزیز
به شرکت های ثبت مراجعه کردید ؟!
(04-07-2016 11:31 AM)business_nuts نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
به شرکت های ثبت مراجعه کردید ؟!

سلام
نه من فرم آنلاین رو روی سایت پر کرده ام و آخرش اون پیام رو داد که این مدارک رو باید ارسال کنید با پست.
این شرکت ها چقدر هزینه دریافت میکنن؟ چقدر طول میکشه کارشون؟ ارزش داره واگذاری کار به اونها؟ چون تا جایی که میبینم ثبت شرکت زیاد کار سختی نباید باشه و همه چیز آنلاین شده گویا؟
(04-07-2016 10:18 PM)rezaeee نوشته شده توسط: [ -> ]این شرکت ها چقدر هزینه دریافت میکنن؟ چقدر طول میکشه کارشون؟ ارزش داره واگذاری کار به اونها؟ چون تا جایی که میبینم ثبت شرکت زیاد کار سختی نباید باشه و همه چیز آنلاین شده گویا؟

حول حوش 1میلیون و دویست ، 30 الی 60 روز
اگه به مشکل برخورد کردید کارتون رو بسپارین به این شرکت ها.
لینک مرجع