سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: طرح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
من میخوام یه کارخانه تولید زعفران خشک و مشتقات ان مانند شربت زعفران واسپری زعفران و......... بزنم و ده هکتار زمین را میخوام ببرم زیر کشت زعفران
یه طرح دیگه هم دار م میخوام اون ده هکتار را الوئه ورا بکارم وبعد دستگاه های فراوری محصولات الوئه ورا را خریداری کنم و کارخانه محصولات الوئه ورا راه اندازی کنم
من یزد زندگی می کنم
به نظر شما کدام محصول بازارش بهتره و سودش بیشتره زعفران یا الوئه ورا
اگر گیاه دیگری را می شناسید که مانند دو گیاه مذکور سود اوری زیادی داشته باشد و به اب و هوای یزد سازگار باشد را معرفی کنید
اگر پیشنهادات دیگری مانند صنعتی یا دامداری دارید مطرح کنید ممنون
سلام دوست عزیز
بسیار عالی و جای تقدیر دارد بخاطر اراده و ایده ای که دارید.
مسلما" بازار زعفران بهتره هرچند محصول آلوئه ورا ترکیباتی که داره شما میتونید نوشیدنی و استفاده دارویی زیادی ازین گیاه در صنعتتون به کار ببرید، در استان شما گیاهانی مثل به لیمو - رزماری - گل گاوزبان - بابونه - خاکشیر - زوفا- آویشن - بادرنجوبه - مرزنجوش سازگاری داره
در بین این گیاهان ، گل گاوزبان قیمت خوبی داره و سودآور هست و بصورت تخصصی هم میتونید روش مانور بدید عرق بگیرید یا پودرش رو برای نبات استفاده کنید و خیلی ایده های دیگه ..
سلام به نظرم به http://www.*****.com/ سر بزنید شاید کمک خوبی باشه البته حتما قسمت باشگاه اشتغال رو مشاهده فرمایید.
(04-05-2016 09:04 AM)amir386 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به نظرم به http://www.*****.com/ سر بزنید شاید کمک خوبی باشه البته حتما قسمت باشگاه اشتغال رو مشاهده فرمایید.

توی گوگل سرچ کنید جهانگیری کارآفرین ، سایت بنیاد فرهنگی جهانگیری منظورم هست.
(04-05-2016 01:19 AM)mahmoodmmm نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و عرض ادب خدمت دوستان
من میخوام یه کارخانه تولید زعفران خشک و مشتقات ان مانند شربت زعفران واسپری زعفران و......... بزنم و ده هکتار زمین را میخوام ببرم زیر کشت زعفران
یه طرح دیگه هم دار م میخوام اون ده هکتار را الوئه ورا بکارم وبعد دستگاه های فراوری محصولات الوئه ورا را خریداری کنم و کارخانه محصولات الوئه ورا راه اندازی کنم
من یزد زندگی می کنم
اگر گیاه دیگری را می شناسید که مانند دو گیاه مذکور سود اوری زیادی داشته باشد و به اب و هوای یزد سازگار باشد را معرفی کنید
(04-05-2016 01:19 AM)mahmoodmmm نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و عرض ادب خدمت دوستان
من یزد زندگی می کنم

با عرض سلام جفت طرحی که دادن بودید عالی بود اما سرمایه زیادی میخواد که اگه سرمایه دارید که دیگه دردی نیست اگه در منطقه شما زعفران کشت خوبی دارد مناسب است ولی قبلش حتما دوره زعفران را بگذرونید به هر روشی که اشنا هستید و در مورد دامداری هم موافق هستم از نوع پرواربندی چرا که کشور هم الان نیاز داره و موفق هم میشن اکثرا و اینکه ریسک کمتری هم داره
لینک مرجع