سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خیلی سریع راهنمایی میخوام درباره کیونت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز اطلاعاتی درباره کیونت میخوام و خیلی مهمه. لطفا فقط کسایی که تجربه و اطلاعات دارن پاسخ بدن ...( فقط درباره qnet)
انگار کسی اطلاعاتی نداره؟
من یه کیونت میشناسیم که همون گلدکوئست بود . .. تو ایران مشکلات زیادی داره و توصیه می کنم بهتون .. برای یادگیری هم می توانید در دوره های بازاریابی شبکه ای ایرانی کار کنید ...
(04-02-2016 11:55 AM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]من یه کیونت میشناسیم که همون گلدکوئست بود . .. تو ایران مشکلات زیادی داره و توصیه می کنم بهتون .. برای یادگیری هم می توانید در دوره های بازاریابی شبکه ای ایرانی کار کنید ...

من برای فعالیت کردن نپرسیدم چون اهل اینجورکارها نیستم و فقط میخواستم ببینم آیا کار خوب و منطقی و حلالی هست یا نه ...
سلام.
این تاپیک را هم مشاهده بفرمایید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1627
(04-01-2016 10:21 AM)afshin67 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان عزیز اطلاعاتی درباره کیونت میخوام و خیلی مهمه. لطفا فقط کسایی که تجربه و اطلاعات دارن پاسخ بدن ...( فقط درباره qnet)

همون گلذ کوئسته خیلی کمپانی قدرتمندیه ولی تو ایران غیر قانونیه بخاطر مسائل سیاسی پیشنهاد میکنم تو ایران کار نکن
چند روز پیش تلویزیون ی مستند نشون میداد از همین افرادی که در کیونت هستند یا بودند.
میگفت که اینها همون شرکت های هرمی اند و به شدت باهاشون برخورد می شد و دستگیرشون میکردند.
ل بگم که تو ایران به دلیل سطح پایین فکری و عدم بینش و ترس و ....... سخت جواب میده براش باید بالای 8سال وقت بذاری از اونموقع به بعد به اسطلاح پلنت رشد میکنه و درامدت هم عالی میشه و..... و کاملا حلال هستش وهیچ شبه ای نداره خخخ پدر آمدم درمیاد تا یه levelعوض کنی کجا حرامه این بانک هستش که حرام خور هستن سودبانکی همه دنیانهایت2درصده ایران بالا25درصد خخخ ولی چون دولت 50/50باهاش مخالفه ومیدونه همه برن کسی دیگه دنبال کارای دیگه نمیره و باهاش 50/50 هستش دلایل دیگه مشکله و مشتری ازهر200نفر شاید2نفر پیداکنی بستگی به ارتباطت داره کارش اینجوریه که دوتا مشتری میاری خریدمیزنن و تقریبا هر1600دلارخریدشون بهت250دلارمیده و همون سودتوعه و پشت بندش هرکدوم از مشتریات مقل تو کارکنن به هموناهم همینقدرمیده و تا جدای ازاینکه به اونا.باهرمشتری جدید دلارمیدن به توهم میدن و مثلن اینقدر پلن تورشدمیکنه که از500تا زیرمجموعت هرکدوم یه مشتری پیداکنن خدا تومن میشه وووو ..... خریدشم از سایت خودشه و دست کسی شما پول نمیدی که ساعت و گردنبند و دارویی ..... محصولاتش هس

حالابگذریم اگه برای دونستن میخوای
کیونت یه کمپانی ب معتبرهستش واکثر کشورها فعالیت داره و اونجا چون دلار زیاد ارزش نداره مثلا سه برابر ایران باید وقت و انرژی بزاری و... کافیه انگلیسی تحقیق کنی
لینک مرجع