سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
اره 60 هزارتا عضو داره بعد شما اشکال را تو چی دیدی؟ که چند نفر ادم تو سایت نیست و مشغول کار خودشونند؟
خب رها شده چیه اینجا هر کی زرنگه سفره پهن هست برداشتش را میکنه
چندسال زحمت سایت را کشیدن بعد بجایی رسیده انگار از جیب تو خرج شده ارث میخوای
شما اخرین مطلب مفیدی که گذاشتی چی بوده که انتظار از بقیه داری وقتی نبخشبدی چطور یکاره پا میشی حرف میزنی چرا خودت عوض حرف زدن مفید تیستی؟
برو بخون خیلی تاپیک ها هست از اقای قربانیان و خیلی اساتید که همه عمرتم بخونی کمه تا تجربه کسب کنی واسه اینا وقت گذاشتن وقتی هنوز تو سایت نبودی
خیلی از ماها اینطوری تربیت شدیم که وقتی بجایی نمیرسیم زمین و زمان را مقصر میدونیم امان از روزی که به خودمون نگاه کنیم
خودم ده ها نفر را تو همین سایت میتونم بهت نشون بدم که با همین مطالب پاشدن و شروع کردن و در مقابلش صدها نفرم وایسادن و دنیا را مقصر کردن
سنت زیاد نیست و وقت واسه تجربه داری اما همه اون تجربیات تو تک تک این صفحات هست
حوصله کن و بخون بجای حرف های بادهوا
ضعیف کار کردن خودتا گردن بقیه ننداز
(04-02-2016 11:13 AM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط: [ -> ]چون در وایبر و تلگرام نیستم، می پرسم :
همون ارزش آفرینی و برکاتی که انجمن داشت، در تلگرم و وایبر هم هست؟
آیا همون قدری که کابر جذب انجمن می شد، جذب اون گروه ها هم می شه؟
من یه مدت گروه وایبر بودم اما بهم گفتن باید فعالیتت زیاد باشه !! و اخراج شدم . گویا گروه وایبر محفل افرادی خاص بود!!! کانال تلگرام هم چندان جذابیتی نداره و صرفا موضوعات جدید سایت رو اونجا قرار میدن .
(04-03-2016 02:18 AM)تفکربرتر نوشته شده توسط: [ -> ]اره 60 هزارتا عضو داره بعد شما اشکال را تو چی دیدی؟ که چند نفر ادم تو سایت نیست و مشغول کار خودشونند؟
خب رها شده چیه اینجا هر کی زرنگه سفره پهن هست برداشتش را میکنه
چندسال زحمت سایت را کشیدن بعد بجایی رسیده انگار از جیب تو خرج شده ارث میخوای
شما اخرین مطلب مفیدی که گذاشتی چی بوده که انتظار از بقیه داری وقتی نبخشبدی چطور یکاره پا میشی حرف میزنی چرا خودت عوض حرف زدن مفید تیستی؟
برو بخون خیلی تاپیک ها هست از اقای قربانیان و خیلی اساتید که همه عمرتم بخونی کمه تا تجربه کسب کنی واسه اینا وقت گذاشتن وقتی هنوز تو سایت نبودی
خیلی از ماها اینطوری تربیت شدیم که وقتی بجایی نمیرسیم زمین و زمان را مقصر میدونیم امان از روزی که به خودمون نگاه کنیم
خودم ده ها نفر را تو همین سایت میتونم بهت نشون بدم که با همین مطالب پاشدن و شروع کردن و در مقابلش صدها نفرم وایسادن و دنیا را مقصر کردن
سنت زیاد نیست و وقت واسه تجربه داری اما همه اون تجربیات تو تک تک این صفحات هست
حوصله کن و بخون بجای حرف های بادهوا
ضعیف کار کردن خودتا گردن بقیه ننداز

دوست عزیز
یه سوال
هدف این سایت چی بود و چی هست؟
مگه قرار همه روشنفکر باشن مثل شما ؟ منی که از طریق موتور جستجو گوگل وصل شدم به این سایت انتظار دارم به قول شما اساتید این سایت بهم راهنمایی کنن از مشورتشون بهره ببرم در این بین من و 2 تا اعضا دیگه اطلاعات خودمون رو بگیم به نتیجه برسیم
مگه سایت هدفش همین نیست که بتونه رنکینگ سایت بره بالا تا از تنها درآمد سایت که بنرای تبلیغاتیشه نفع ببره؟(البته دست تاسیس کنندگان سایت درد نکنه بابت همچین ایده خوبی برای مشاوره)
من شاید حدود یکی دو ماه باشه این سایت رو پیدا کردم ولی اون موضوعی که من سرچ کردم تاپیک چند سال پیش بود که بچه های گیلان قرار ملاقات حضوری گذاشته بودن و من چون دیدم خوبه عضو این سایت شدم اما بعدش متوجه شدم نه تنها از اساتید خبری نیست بلکه دریغ از یک مشاور ! حتی اگر یه نفر هم بتونه مشاوره کنه به دلیل سکوت کامل اعضا ترجیح میده چیزی نگه!

پ.ن : فراموش نکنید اگر شبکه های مجازی تلگرام و واتساپ و ... نبودند مدیران این سایت هنوز مثل سالهای قبلش باید عضوگیری میکردن چون که سایت اونم انجمن بدون اعضا هیچ معنایی نخواهد داشت.
دلیل رکود انجمن کاملا واضحه:
الان فعالیت تو تلگرام درامدش خیلی بیشتر از انجمنه، تمام انرژیشونو معطوف تلگرام کردن، احتمالا یه کانال سیصد هزارنفری طنز راه انداختن و دارن از اون طریق درامد کسب میکنن

به کسی برنخوره: ولی تو جایی که همش راجب پول صحبت میشه نباید به کسی اعتماد کرد!

اینجا اولویت همه پوله، هدف گذاری میکنن تا فلان تاریخ فلان مقدار پول داشته باشم!!! همش پول پول پول
حالتون به هم نخورد از این همه پولی که دراوردین??
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع