سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دریافت وام روی سند ملکی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من یه سند ملکی دارم به ارزش تقریبی 800 میلیون و میخوام روی این سند وامی در حدود 200 میلیون بگیرم.کلاً تا بحال وام نگرفتم و هیچ اطلاعی از مراحل و مدارک لازم ندارم.همینطور سود این نوع وام در بانک های مختلف به چه صورت هست؟مدت زمان بازپرداخت چه مدت هست؟ممنون میشم اطلاعاتی در این مورد بفرمایین،
منم همین سوال رو دارم
لطفا جواب دوستمون رو بدید
وام با سند ملکی بانک ملت (با سند ملکی)

برخی بانک‌ها در عوض وثیقه ملکی وام‌های قابل توجهی می‌دهند.
پس از تائید کارشناس بانک، بانک به میزان نسبتی از ارزش ملک (65-70 درصد) به شما وام می‌دهد.
سند ملک (که به نام وام‌گیرنده است) رهن بانک می‌شود.
معمولاً اقساط آن 60 ماهه است
هزینه‌های انتقال سند با وام‌گیرنده است.
هزینه کارشناسی را بر عهده وام‌گیرنده است.
البته اینم بگم شما باید ثابت کنید می تونید اقساط وام رو بدید این شرط اصلیه تا یک سوم میزان درآمد ماهیانه تون قسط هر ماهتون میشه واسه وام 200 میلیونی باید درامد کلانی داشته باشید .
سلام دوستان بنده یه ملک دارم به ارزش 2 میلیارد و سند ملک آزاده میخوام یه وام حدوده 1 میلیارد تا 1300 بگیرم
واردات دزگیر انجام میدم البته قانونی و میخوام سر سال تمامه پول و برگردونم با سودش به بانک چه شرایطی داره اصلا امکانش هست خواهش میکنم کمک کنید
بانک ملت 18 درصد میده
روی یک سند 3 نفر میتونن وام بگیرن
که حداکثر پولش توی سایت نوشته 120 میلیون با 3 درخواست
48 ماهه برگشت داره
من جایه شما باشم این ریسک رو نمیکنم
یک بار بالا پایین بشه ملک از دست شما رفته
مرد مومن 2 میلیارد پول ملکت هست بفروش یه ملک 1 میلیاردی بخر با بقیش کار کن
همسایه ما همین اشتباه کرد البته پول رو برد توی گروه هرمی خونه از بین رفت پول هم رفت بنده خدا خودشو کشت
منم یه خونه 400 دارم که بزارم البته برای پدرم هست هر چقدر فکر کردم گفتم اگر یک بار نشه برگشت داد داستان میشه
شما خودتو توی این خطر ننداز حتی اگر میدونی 100 درصد کارت اوکی هست چون یه وقت میبینی یه اتفاق خدایی نکرده داستان درست میشه
ملکت رو بفروش 1 میلیار یه ملک یا چنتا مغازه بخر با بقیش هم انشاءلله کارت درست میشه و فکر اینو نمیکنی اگر پولش در نیاد باید چیکار کنم پول مثل موم توی دستت هست یا بازنده یا برنده که انشاءلله برنده میشی
ما رو هم دعا میکنی
موفق و سر بلند باشی
یعنی 120 میلیون فقط؟؟؟؟؟؟
من 1 میلیاردو 300 میلیون میخوام و اصلا قصه فروششو ندارم ومیتونم سر سال پول وبرگردونم اگه بانکی همچین وامی میده ممنون میشم بفرمایید و اینکه چه شرایطی داره
والا دقیق نمیدونم
شما زحمت بکش بانک سر هر چهار راهی مراجعه کن من هرچی بگم شاید اشتباه باشه
لینک مرجع