سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین کار با سرمایه حدود 300 میلیون
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان گل ... بنده سرمایه ای در این حدود دارم .. شرایطمم جوریه که میخوام ادامه تحصیل بدم اگه بشه .. بخاطر همینم حدودا 7 8 سالی شاید نتونم شغل مناسبی داشته باشم .. بنظر شما بهترین کاری که میتونم انجام بدم با سیصد میلیون چیه که بتونم خرج و مخارج زندگیمو تامین کنم ؟ بنظرتون بذارمش بانک با سود 20 درصد ؟ البته بعضی جاها هم دیدم سود بانکی 25 درصد میدن ! پیشاپیش تشکر از وقتی که میذارن دوستان پاسخگو Heart
سلام دوست عزیز
پیشنهاد میکنم تاپیکی که بنده گذاشتم مطالعه کنید
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=14890
(03-02-2016 01:14 PM)siavashbehzad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان گل ... بنده سرمایه ای در این حدود دارم .. شرایطمم جوریه که میخوام ادامه تحصیل بدم اگه بشه .. بخاطر همینم حدودا 7 8 سالی شاید نتونم شغل مناسبی داشته باشم .. بنظر شما بهترین کاری که میتونم انجام بدم با سیصد میلیون چیه که بتونم خرج و مخارج زندگیمو تامین کنم ؟ بنظرتون بذارمش بانک با سود 20 درصد ؟ البته بعضی جاها هم دیدم سود بانکی 25 درصد میدن ! پیشاپیش تشکر از وقتی که میذارن دوستان پاسخگو Heart

نیازمند شریک و سرمایه گذار جهت کشت ۲۰ هکتار صیفی جات و صادرات به کشورهای همسایه با سرمایه ای حدود 250 میلیون هستم سرمایه از ایشان کاشت ، داشت ، برداشت ، صادرات و فروش از من. در یک دوره کشت ۵-۶ ماهه سرمایه اولیه حداقل ۴ برابر خواهد شد. ضمنا بنده تجربه و سابقه ۴ ساله صادرات میوه و صیفی جات بصورت حق العملی به کردستان عراق دارم
تلگرام و واتساپ ۰۹۱۸۲۰۳۲۲۲۱
لینک مرجع