سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی و آموزش در مورد تاسیس شرکت پخش مواد غذایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
(02-23-2016 06:35 PM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]والا کارخونه به کارخونه شرایظشون فرق داره!
بار از باربری شروع میشه تا خاوری و تکی و تریلی و غیره!!!

من میگم بهتره اول از کم شروع کنید بعد وارد خریدهای بالا بشید تا هم تجربه دستتون بیاد هم ضرر نکنید!

کجای کشور هستید؟!

مرسی که راهنمایی میکنید
من استان گیلان شهر رشت
بهترین روش برای شروع کار پخش با سرمایه کم گرفتن نمایندگی یک برند نه چندان مشهور تو محدوده خودتونه که بارش رو براتون با باربری بفرسته!

مثلا شما برو پیگیر بشو ببینم هایپ ایرانی اونجا نماینده داره یا نه!؟
اول باید ببینید با چه میزان خرید میخواهید شروع کنید. اغلب کالاها در استانها نماینده فروش دارن. اگر خرید شما کم هست از نماینده بخرید اگر زیاد هست از کارخانه بخرید. اول کلی فروشهای شهر خودتون رو پیدا کنید. اینرو میتونید با پرسجو از مغازه دارها پیدا کنید. وقتی قیمت اونهارو فهمیدید برای خرید بالاتر با کارخانه تماس بگیرید و قیمت این دو رو مقایسه کنید. کارخانه ها معمولا کامیونی جنس میفروشن. معمولا قیمت به ازا مقدار خرید تعیین میشه . معمولا کارخانه ها طرحهای تشویقی (اشانتیون) میزارن یعنی به ازا مقداری خرید مقداری مجانی درمیاد.
سلام
من يه سري اطلاعات دارم شايد بدرد بخوره چون خودم پدرم و برادرهام تو كار پخش مواد غذايي هستيم براي خريد از كارخوووونه به اين راحتيها كه فكر ميكني نيست آره بعضي برنده ها خيلي راحت بهت نمايندگي ميدن ، نميخوام نااميدت كنم فقط ميخوام شرايط رو برات توضيح بدم من شهر خودم آبادان را برات مثال ميزنم در استان خوزستان يه نمايندگي شركت مينو وجود داره كه اونم مركز استانه كه مستقيم از كارخونه جنس مياره و تحت هيچ عنواني تو نميتوني با كارخونه كار كني چوووون گردن نمايندگي خيلي كلفت تر از اين حرفاس و مجبوري تمام محصولات مينو رو از اوووون بخري ، يه مثال ديگه برات ميزنم براي خريد شكر از كارخونه با توجه به بالا و پايين بودن قيمتها كارخونه اول مياد حدود صد ميليون ازت ميگيره و اين پول تو حسابش به عنوان امانت ميمونه بعد جنس رو برات ميفرسته كه اوووون هم خيلي جاي توضيح داره كه اينجا جاش نيس ، برا سيگار هم اصلا به مواد غذايي كاري نداره اوووون خودش يه درياي ديگس ، براي شروع روي يك يا دو برند كار كن كم كم كار خودت رو توسعه بده ، كمتر از يكسال همه خودشوووون ميان دنبالت و بهت جنس ميدن منظورم نمايندگيهاس به قول خودمووووون چرخه عوض ميشه اونااااا ميان دنبال تو براي فروش جنس و الان نوبت تونه كه براشون كلاس بزاري و چكي ازشون خريد كني البته اين رو هم بگم همه خريدهاي عمده چكي مي باشد ، سرت رو درد اوردم اگه بري تو كار پخش مواد غذايي ضرر نميكني هيچ اين رو بهت قول ميدم سره دو سال همون مغازه اي رو كه كرايه كردي ميخري .
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع