سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه برنامه ریزان عملی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
در رابطه با تشکیل این گروه در روز نهم همین ماه در جلسه حضوری با ادمین عزیز و دیگر عزیزان صحبت می شود. در این گروه که خود من و ادمین عزیز و معاونت محترم سایت و ناظم عزیز سایت شرکت خواهند داشت , افرادی انتخاب می شوند که بتوانند در برنامه ریزی ایده های خوبی مطرح کرده و خودشان هم مسئولیت بخشی از کار را بگیرند.
اقاي قربانيان.... برنامه ريزيم نسبت بسيار بالايي دقيق هست.....مسئوليت پذير هم هستم...... ولي نمي تونم تو جلسلات حضوري شركت كنم.... كار اينترنتي خواستيم حتما رو من حساب كنيد
با توجه به عشق و علاقه ای که به ادمین دوست داشتنی سایت و دیگر عزیزان انجمن دارم من خودم هم در کارها مشارکت خواهم کرد . فردا جمعه در جلسه حضوری پیشنهاد خواهم داد و سعی میکنیم از تجربیات همه عزیزان علاقمند استفاده کنیم.
با سلام و خسته نباشید جناب آقای قربانیان محترم بنده به دلیل پاره ای مشکلات نمی تونم در این جلسه حضور پیدا کنم اما با توجه به تخصص های بنده در امور فرهنگی و داشتن ایده های مناسب و عدم اطلاع به موقع و دقیق از جلسه مذکور ( که آنهم ضمن تماس تلفنی با حضرتعالی کسب نمودم ) تقاضا دارم که عذر اینجانب را در جلسه مطرح نمایید . ارادتمند شما - علی اکرم خانه ای
09188433109
سلام
جلسه حضوری فردا جمعه چه ساعتی و کجا برگزار میشه ؟
فردا ساعت 12 نمايشگاه خيابان حجاب
برنامه عملی ب کجا رسید؟!!!!
لینک مرجع