سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کسب و کار دم عیدی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان کسی اگه تجربه ای از فروش جنس یا بساط دسفروشیه دم عید داره بیاد بگه بقیه هم استفاده کنن
مثلا من میخوام تو شهرمون یه جای شلوغ بساط کنم و فقط کیف آلوماولت فعلا بفروشم میدونم آبرومندانه نیست چیکار کنم دیگه سرمایه کم و نیازمند کار و پول هستم و مجبورم
لطفا خواهش میکنم همه نظراتتون بگید و بگید اینکار خوبه نتیجش چطوره و مشورت بدید؟ فقط لطفا کسی نیاد از این حرفای کلیشه ای بزنه و بگه این کار خوب نیستو این چیزا بجاش راهنمایی کنید بهتر بتونم این کارو انجام بدم یا بگید چیکار کنم فروش بیشتری داشته باشم یا مثلا چه مدل جنسیو میشه الان ارزون خرید و خوب رد کرد

دمتون گرم
سلام دوست عزیز
مطمئن هستم منظورت این نبود که دست فروشی شغل آبرومندانه ای نیست!!!احتمال زیاد فقط اشتباهی این کلمه رو به کار بردی.دستفروشی کار بسیار حلالیه.راستشو بخوای به حدی هم جربزه میخواد که شاید خیلیا نتونن انجامش بدن.!!
فکر نکنم اینجا کسی منصرفت کنه از کار حلال.

حالا راهنماییه من
اولا اگه بار اولته حتما یه جنسی بساط کن که مشتریش زیاد باشه حتی با سود کم.مثلا شلوار ساپورت طرح جین طبیعتا مشتریش از کیف آلوماولت بیشتره و برای مشتری شناخته شده تر هستش.
8 الی 10 تومن خریدته ، 15 الی 20 فروشته.خوبه دیگه
فقط سعی کن موقع خرید سود کنی(قیمت بالا نخری)

الان عجله دارم،بازم برات مینویسم
(02-15-2016 03:31 PM)*sinuhe* نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
مطمئن هستم منظورت این نبود که دست فروشی شغل آبرومندانه ای نیست!!!احتمال زیاد فقط اشتباهی این کلمه رو به کار بردی.دستفروشی کار بسیار حلالیه.راستشو بخوای به حدی هم جربزه میخواد که شاید خیلیا نتونن انجامش بدن.!!
فکر نکنم اینجا کسی منصرفت کنه از کار حلال.

حالا راهنماییه من
اولا اگه بار اولته حتما یه جنسی بساط کن که مشتریش زیاد باشه حتی با سود کم.مثلا شلوار ساپورت طرح جین طبیعتا مشتریش از کیف آلوماولت بیشتره و برای مشتری شناخته شده تر هستش.
8 الی 10 تومن خریدته ، 15 الی 20 فروشته.خوبه دیگه
فقط سعی کن موقع خرید سود کنی(قیمت بالا نخری)

الان عجله دارم،بازم برات مینویسم

بله منظور بنده این نیست که دستفروشی آبرومندانه نیست
ولی متاسفانه ی جای دیگه ای مطرح کردم با انتقاد روبه رو شد
واسه همین اینجا دست پیش گرفتم
به نظر خودمم کار عار نیست ولی متاسفانه باور عموم ی چیز دیگس

درکل ممنون از وقتی که گذاشتید
با سلام
دستفروشی به نظر من یکی از سودآور ترین کارهایی هستش که میشه انجام داد
پیشنهاد من هم مثل دوست دیگه بساط کردن اجناس مرتبط با خانوم ها هستش..........
بهترینش هم همین شلوار جین و روسری میشه که خیلی راحت میتونی سرمایت رو در عرض چند روز 2 برابر کنی
سعی کن جای شلوغ باشه و البته جنس مناسب
نظارت بر دست فروش ها نزدیک عید شدید تر هست و احتمال توقیف اجناس تون هست

قبل از اقدام به این کار حتما بررسی کن از مغازه دار ها و فروشنده ها ببین اون ناحیه بازرس داره یا نه
لینک مرجع