سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کیف چرم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان من تازه عضو شدم. از شما چندتا راهنمایی میخوام.

ما یه کسب کار خانوادگی راه انداختیم کیف های چرم دست دوز تهیه شده از چرم بز درست میکنیم .فروش خونگی داریم ولی به فکر فروش بیرون افتادیم چندتا مغازه هم سمت تجریش و اون ورا رفتیم ولی موفق نبودیم یه سری هتل سر زدیم فاییده نداشت. الانم نا امید شدیم از فروش جنسامون.به نظرتون چیکار کنیم برا فروشش؟
حداقل کاری که میتوانید انجام دهید ایجاد یه وبلاگ برای ثبت نمونه کارها و انتشار آدرس وبلاگ به همراه عکس یکی از نمونه ها در تلگرام هستش
و یا یه کانال در تلگرام بسازید و نمونه ها رو اونجا ثبت کنید و در بخش توضیحات کانال شماره تماس و نحوه سفارش رو بنویسید
در اینستاگرام هم میشه خوب تبلیغ کرد...
بله..........
اینستاگرام و تلگرام خیلی خوب هستش.....قطعا این جور کالاها توش فروش خوبی خواهد داشت...فقط سعی کنید عکس های با کیفیت بگیرید.....

پیشنهاد دیگه بنده دست فروشی هستش...اگه دو نفری برید میتونید با خیال راحت در اماکن شلوغ جنس خودتون رو بفروشید. الان هم که دم عید هستش..........بهترین موقع برای فروش این اجناس هستش...خانوم ها هم که پای ثابت خرید هستن
با تاسف صنایع دستی همیشه به در بسته خورده
این راهو من هم رفتم حتی با عکس های با کیفیت و درجه یک هم جواب نداد
مردم دنبال جنس چینی ارزون قیمتن
(02-08-2016 02:15 PM)Shadiii نوشته شده توسط: [ -> ]با تاسف صنایع دستی همیشه به در بسته خورده
این راهو من هم رفتم حتی با عکس های با کیفیت و درجه یک هم جواب نداد
مردم دنبال جنس چینی ارزون قیمتن

خب احتمالا قیمت شما رقابتی نیستش یا تبلیغ خوب ندادید براش........
ولی خب من رو دست فروشی تاکید دارم
آقای گل محمدی از اساتید سایت هستن که با اینکه تولید کنند ساعت دیواری هستن ولی دم عید دستفروشی می کنن ......اگه تونستید باهاشون در ارتباط باشید حتما تو این زمینه راهنمایی میکنه......

در ضمن چندتا عکس بزارید از کیف هاتون .........شاید مشتری شدیم...
لینک مرجع