سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کسب درآمد با سایت‌های خارجی (درآمد ارزی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به نام یزدان بخشاینده بخشایشگر

درود بر همگی!
یه سوال علمی داشتم
خواستم بدونم که چطور می‌شه ما به صورت بین‌الملی (جهانی) از اینترنت کسب درآمد کنیم
در واقع برای نمونه یک سایت «بازی‌های آنلاین فلش و htm5) راه‌اندازی کنیم و از طریق تبلیغات (مثل گوگل ادسنس و دیگر سایت‌ها) . راه‌های دیگه از اون کسب درآمد کنیم؟
یا سایت‌های خدماتی مانند سایت دوست-همسریابی، یا سیستم تبلیغات کلیکی راه‌اندازی کنیم
برای راه‌اندازیشون مشکلی نیست و می‌شه اسکری‍تش رو خرید و به فارسی‌سازی و اینها نیازی نداره
ولی سوال اینه که چطور می‌تونیم درآمدمون رو به ریال تبدیل کنیم
یا یه جور دیگه، چطور می‌شه یه حساب ارزی باز کنیم که بتونیم درآمد سایتمون رو در اون بریزیم؟
به هر حال تا آمریکا دبه درنیاورده یه پولی به جیب بزنیم!

با سپاس 10_004
عجب شتریم من!35
من معمولا اول از عمو گوگل سوال می‌کنم ولی نمی‌دونم چی شد که موضوعو اینجا مطرح کردم!
الان سرچ کردم فهمیدم چطوره
یاید این عبارتو جستجو کنید : «کسب درآمد ارزی»
به هر حال ببخشید که مزاحم شدیم!
27Heart
دریافت ریالی ارز که خیلی خیلی راحت تر از سود دلاری هست.
شما دلاری دراوردی مطمئن باش بخوای به ریال تبدیل کنی اب خوردنه
سلام
اول از همه که درگاه ارزی پرداخت ارزی می خواد.البته یه شرکت واسط هست که درگاه میده.
دوم هم اینه دلار باشه تبدیلش زیاد کاری نداره.
(01-21-2016 07:49 AM)zillax نوشته شده توسط: [ -> ]به نام یزدان بخشاینده بخشایشگردرود بر همگی!یه سوال علمی داشتمخواستم بدونم که چطور می‌شه ما به صورت بین‌الملی (جهانی) از اینترنت کسب درآمد کنیمدر واقع برای نمونه یک سایت «بازی‌های آنلاین فلش و htm5) راه‌اندازی کنیم و از طریق تبلیغات(مثل گوگل ادسنس و دیگر سایت‌ها) . راه‌های دیگه از اون کسب درآمد کنیم؟یا تور نوروزی سایت‌های خدماتی مانند سایت دوست-همسریابی، یا سیستم تبلیغات کلیکی راه‌اندازیکنیمبرای راه‌اندازیشون رزرو هتل مشکلی نیست و می‌شه اسکری‍تش رو خرید و به فارسی‌سازی و اینهانیازی ندارهولی سوال اینه که چطور می‌تونیم درآمدمون رو به ریال تبدیل کنیمیا یه جور دیگه، چطور می‌شه یه حساب ارزی باز کنیم که بتونیم درآمد سایتمون رو در اون بریزیم؟به هر حال تا آمریکا دبه درنیاورده یه پولی به جیب بزنیم!به نام یزدان تور تایلند بخشاینده بخشایشگردرود بر همگی!یه سوال علمی داشتمخواستم بدونم که چطور می‌شه ما به صورت بین‌الملی (جهانی) از اینترنت کسب درآمد کنیمدر واقع برای نمونه یک سایت «بازی‌های آنلاین فلش و htm5) راه‌اندازی کنیم و از طریق تبلیغات(مثل گوگل ادسنس و دیگر سایت‌ها) . راه‌های دیگه از اون کسب درآمد کنیم؟یا سایت‌های خدماتی مانند سایت دوست-همسریابی، یا سیستم تبلیغات کلیکی راه‌اندازیکنیمبرای راه‌اندازیشون مشکلی نیست تور و می‌شه اسکری‍تش رو خرید و به فارسی‌سازی و اینهانیازی ندارهولی سوال اینه که چطور می‌تونیم درآمدمون رو به ریال تبدیل کنیمیا یه جور دیگه، چطور می‌شه یه حساب ارزی باز کنیم که بتونیم درآمد سایتمون رو در اون بریزیم؟به هر حال تا آمریکا دبه درنیاورده یه پولی به جیب بزنیم!
با سپاس 10_004
دوست عزیز شما اول هدفتون رومشخص کنید بعد
از همین اولش به فکر درامد و ... هستید !
سلام
کاش اگر اقدامی کردید، ما ها رو هم از نتیجه اش مطلع کنید
ثواب داره Yosef.gifYosef.gifYosef.gif
لینک مرجع