سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شروع کار با 650 هزار تومان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام خدمت تمامی دوستان واساتید بزرگوار. منم امروز کارمومیخوام با کمک شما شروع کنم. منم دلو زدم به دریا ویه دونه دستگاه جوجه کشی به مبلغ 650 هزار خریدم. ومیخوام تخم نطفه دار بخرم و با کمک دستگاه جوجه تولید کنم و در حال حاظر تو خونه پرورش بدم تا آینده ای نچندان دور یه مرغ داری بزگ بسازم. اگه کسی میتونه منودر این زمینه راهنمایی کنه. یا برای فروش جوجه مرغ ها باید کجاها برم و هرچی میدونید ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر از همتون.
من با 650 هزار شروع کردم امیدوارم یک میلیاردر آینده باشم . شما هم کارتونو با امید به خدا شروع کنید.
از تو حرکت از خدا برکت.
موفق باشد.
اى ول دمت گرم که انقدانرژی وامیدداری .
انشاءالله موفق بشی
سلام عزیز موفق باشی
منم همچین ایده یه زمانی تو ذهنم بود ولی به علت نداشتن جا و پول منصرف شدم از کدوم نوع ماشین جوجه کشی خریدی؟؟
نتیجه کارتم بگو منتظریم
مشورت بگیرید از افراد خبره تا سرمایه اندکتون از بین نره
با سلام
مدل دستگاهتون چی هستش؟
چند تا تخم مرغ میگیره تو هر دوره؟

منتظر پاسخ شما و پیگیر تایپک هستم
موفق باشید
(01-04-2016 06:02 PM)abozar0111 نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام خدمت تمامی دوستان واساتید بزرگوار. منم امروز کارمومیخوام با کمک شما شروع کنم. منم دلو زدم به دریا ویه دونه دستگاه جوجه کشی به مبلغ 650 هزار خریدم. ومیخوام تخم نطفه دار بخرم و با کمک دستگاه جوجه تولید کنم و در حال حاظر تو خونه پرورش بدم تا آینده ای نچندان دور یه مرغ داری بزگ بسازم. اگه کسی میتونه منودر این زمینه راهنمایی کنه. یا برای فروش جوجه مرغ ها باید کجاها برم و هرچی میدونید ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر از همتون.
من با 650 هزار شروع کردم امیدوارم یک میلیاردر آینده باشم . شما هم کارتونو با امید به خدا شروع کنید.
از تو حرکت از خدا برکت.
موفق باشد.

سلام...
واقعا عجب جیگری داری...
اول رفتی دستگاه جوجه کشی خریدی و بعد در مورد بازار فروش جوجه و خرید تخم و اینا داری تحقیقات میکنی؟
این دستگاه چندتاییه؟
دایی جان تو اول باید بازارشو پیدا میکردی بعد میرفتی دستگاه میخرییدی ولی حالا هم دیر نیست
اولین بار تخم زیاد نزار توی دستگاه. از کجا هستی؟
m.farm
این اینستاگرام منه میتونی از تجربیاتی که توش به اشتراک گذاشتم استفاده کنی
(01-04-2016 06:02 PM)abozar0111 نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام خدمت تمامی دوستان واساتید بزرگوار. منم امروز کارمومیخوام با کمک شما شروع کنم. منم دلو زدم به دریا ویه دونه دستگاه جوجه کشی به مبلغ 650 هزار خریدم. ومیخوام تخم نطفه دار بخرم و با کمک دستگاه جوجه تولید کنم و در حال حاظر تو خونه پرورش بدم تا آینده ای نچندان دور یه مرغ داری بزگ بسازم. اگه کسی میتونه منودر این زمینه راهنمایی کنه. یا برای فروش جوجه مرغ ها باید کجاها برم و هرچی میدونید ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر از همتون.
از تو حرکت از خدا برکت.
موفق باشد.

دوست گرامی چه خبر من به شخصه دوست دارم موفقیتهاتو بشنوم.
لینک مرجع