سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان
تو این قسمت میخوام در مورد تجربیات کارآفرین های برتر و افرادی که کسب و کاری موفق دارند رو معرفی کنیم
کسانی که افراد خیلی عادی بودن نه سرمایه ای داشتن ، نه آشنا و کسی رو داشتن
در مورد کسانی که از زیر صفر شروع کردند و الان برای خودشون به قول معروف کسی شدن .
خیلی خوبه این تاپیک اگه راه بیوفته!!!!!

میدونید چرا استقبال میشه از این تاپیک بخاطر اینکه خیلی از انسان هایی که موفق شدن از صفر شرو کردن و خیلی از این آدما تو این انجمن منتظر یک تلنگر هستن.
من که طرفدار این تاپیک میشم خخخخخ
چقد تحویل؟ خیل ی جالبه هاااااا
من سرگذشت یکی از دوستامون رو میگم‌ بدون ذکر نام. از نظر من آدم خیلی موفقی بوده. نوجوانی شاگرد مکانیکی بود و بعد از یک مدتی جلوی همون مکانیکی کنار خیابون دکه درست مرد سیگار فروخت. بعد از چند سال که یکم پول جمع کرد یه پیکان وانت کهنه خرید باهاش کار میکرد. چند سال میرفت از تهران بخاری نفتی میاورد توی بازار های محلی گیلان میفروخت. بعد که ماست توی ایران بسته بندی شد از تهران ماست میاورد گیلان پخش میکرد. شما فرض کنید شب از تهران بار بزنی بیاری گیلان پخش کنی و این رفت آمد هر روز تکرار بشه. بعد از یه مدت نیسان یخچال دار خرید. بعد اون از کارخونه های بستنی سازیبستنی میاورد واسه سوپرمارکت ها. بعد خودش هرچی داشت فروخت سردخونه زد برای بستنی. الان سهام چندتا از کارخونه های بستی سازی رو داره. کارخونه تولید سبدهای پلاستیکی برای میوه داره و همچنین توی صادرات میوه و بستنی هم فعالیت میکنه. از صفر شروع کرد و خودش رو بالا کشید
(06-08-2016 11:10 PM)lvlahyar نوشته شده توسط: [ -> ]من سرگذشت یکی از دوستامون رو میگم‌ بدون ذکر نام. از نظر من آدم خیلی موفقی بوده. نوجوانی شاگرد مکانیکی بود و بعد از یک مدتی جلوی همون مکانیکی کنار خیابون دکه درست مرد سیگار فروخت. بعد از چند سال که یکم پول جمع کرد یه پیکان وانت کهنه خرید باهاش کار میکرد. چند سال میرفت از تهران بخاری نفتی میاورد توی بازار های محلی گیلان میفروخت. بعد که ماست توی ایران بسته بندی شد از تهران ماست میاورد گیلان پخش میکرد. شما فرض کنید شب از تهران بار بزنی بیاری گیلان پخش کنی و این رفت آمد هر روز تکرار بشه. بعد از یه مدت نیسان یخچال دار خرید. بعد اون از کارخونه های بستنی سازیبستنی میاورد واسه سوپرمارکت ها. بعد خودش هرچی داشت فروخت سردخونه زد برای بستنی. الان سهام چندتا از کارخونه های بستی سازی رو داره. کارخونه تولید سبدهای پلاستیکی برای میوه داره و همچنین توی صادرات میوه و بستنی هم فعالیت میکنه. از صفر شروع کرد و خودش رو بالا کشید

من دوستم ازین کارواش خانگی ها گرفت، ارزونم گرفت، بعد تو یه جای پرت شروع کرد ماشین شستن
خدا میدونه الان چقدرررررر مایه دار شده!
خودمم که نون ابزارای نظافت شیشه رو میخورم Smile))
کلا کارای نظافتی پول توشه و واسه از صفر شروع کردن خوبه
(06-19-2017 08:25 AM)unicorn1993 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-08-2016 11:10 PM)lvlahyar نوشته شده توسط: [ -> ]من سرگذشت یکی از دوستامون رو میگم‌ بدون ذکر نام. از نظر من آدم خیلی موفقی بوده. نوجوانی شاگرد مکانیکی بود و بعد از یک مدتی جلوی همون مکانیکی کنار خیابون دکه درست مرد سیگار فروخت. بعد از چند سال که یکم پول جمع کرد یه پیکان وانت کهنه خرید باهاش کار میکرد. چند سال میرفت از تهران بخاری نفتی میاورد توی بازار های محلی گیلان میفروخت. بعد که ماست توی ایران بسته بندی شد از تهران ماست میاورد گیلان پخش میکرد. شما فرض کنید شب از تهران بار بزنی بیاری گیلان پخش کنی و این رفت آمد هر روز تکرار بشه. بعد از یه مدت نیسان یخچال دار خرید. بعد اون از کارخونه های بستنی سازیبستنی میاورد واسه سوپرمارکت ها. بعد خودش هرچی داشت فروخت سردخونه زد برای بستنی. الان سهام چندتا از کارخونه های بستی سازی رو داره. کارخونه تولید سبدهای پلاستیکی برای میوه داره و همچنین توی صادرات میوه و بستنی هم فعالیت میکنه. از صفر شروع کرد و خودش رو بالا کشید

من دوستم ازین کارواش خانگی ها گرفت، ارزونم گرفت، بعد تو یه جای پرت شروع کرد ماشین شستن
[/quote]

[/quote]

اوه ببخشین من اومدم اینو بنویسم کامنت قبلیم پست شد بلدم نیستم پاک کنم Smile)
میخواستم اینو بگم
من مثلا گفتم که با ابزار های نظافت شیشه خوب میشه پول دراورد. یا کلا دستگاه های نظافتی دیگه مثه این شرکتای فروشنده تجهیزات نظافت یا حتی من دیدم که این شرکتای خدمات نظافتی هم اصن فوق العاده پول درمیارن
البته که فروش چیزایی مثه پولیشر یا نماشو یا جاروبرقی خیلی کار سخت و حرفه ایه.
دوستان عزیز و اساتید طی مطالعاتی که داشتم اگر همه ما بتونیم چهار راه کسب و کار را درک کنیم جایگاه خودمون را در عرصه تجارت خواهیم یافت من به دوستان پیشنهاد میدم که کتاب گرانبهای چهار راه کسب و کار آقای رابرت کیوساکی را حتما مطالعه کنند دیدگاه و نگرش افراد را در مورد داشتن یه کسب و کار بزرگ تغییر خواهد داد
لینک مرجع